Київстар відновив ще деякі послуги

Київстар відновив ще деякі послуги

Фото: volyn24.com Київстар продовжує відновлювати призупинені кібератакою послуги

Досі залишається недоступною послуга SMS. Повідомляється, що в деяких населених пунктах виникають локальні проблеми з доступністю домашнього інтернету.

Офіс мобільного оператора Київстар повідомляє, що вже відновив доступ до послуги голосового зв’язку, зокрема в роумінгу, мобільної передачі даних, послугу домашнього інтернету і послуги віртуальної приватної мережі (VPN), розпочато відновлення доступу до послуги M2M для бізнес-клієнтів.

Досі залишається недоступною послуга SMS.

“Якнайшвидше компанія планує повернути послугу SMS. Відновлення роботи послуг відбувається поступово, із дотриманням усіх вимог безпеки”, – пояснили в компанії.

Повідомляється, що в деяких населених пунктах, наприклад в Києві, виникають локальні проблеми з доступністю домашнього інтернету.

“Так, поки відбувається стабілізація мережі, мобільна передача даних може працювати повільніше. Це необхідно для безпеки”, – додали в компанії.

12 грудня Київстар повідомив про масштабний збій у своїй мережі. В окремих регіонах крім мобільного зв’язку не працював і дротовий Інтернет. Пізніше в компанії підтвердили інформацію про кібератаку.

Київстар рождається! Реакція українців на зв’язок

Джерело