Київська ОВА скасувала договір на 1000 FPV дронів

Київська ОВА скасувала договір на 1000 FPV дронів

Фото: Facebook / Руслан Кравченко ТОВ Конкорд-22 доставив тільки 70 з 1000 дронів, але їхні характеристики на відповідають умовам договору

ТОВ Конкорд-22 прострочив час поставок, а вже поставлені БпЛА не відповідають умоваи договору, заявив начальник обладміністрації.

Київська обласна військова адміністрація (ОВА) скасувала договір на закупівлю 1000 FPV дронів через порушення умов з боку постачальника. Про це повідомив голова Київської ОВА Руслан Кравченко на своїй Facebook-сторінці у вівторок, 12 грудня.

“Розриваємо договір за тендером, який був оголошений у листопаді Департаментом цивільного захисту КОВА на закупівлю 1000 FPV дронів. Уся партія мала поїхати до 72-ї бригади, яка боронить країну на східному напрямку. Причина – постачальник ТОВ Конкорд-22, який виграв тендер, не виконав свої зобов’язання.

Посадовець розповів, що на понад три тижні прострочені терміни з виготовлення та постачання всієї партії дронів. Нині доставлено тільки трохи більше 70 з 1000 замовлених. Однак технічні характеристики і комплектація не відповідають умовам договору.

“Жодної оплати за дрони постачальник не отримав і не отримає. І замовники, і постачальники несуть відповідальність. Неякісне обладнання чи взагалі його відсутність, особливо в умовах війни, – це загроза життю кожного”, – зазначив він.

Чиновник додав, що для всебічного вивчення ситуації він уже звернувся до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що до редакції Кореспондент.net звернулися старі знайомі – аеророзвідники 72 ОМБр – з проханням про допомогу: для більш ефективного виконання бойових завдань їм потрібні два беспілотники.

Раніше ми писали, що за два останні тижні спецпризначенці СБУ дронами знищили близько 500 російських терористів.

Путін поскаржився на дрони на фронті, що літають, “як мухи”

Джерело