Київ почує конкретику щодо вступу в НАТО – Держдеп

Київ почує конкретику щодо вступу в НАТО - Держдеп

Фото: Getty Images На саміті НАТО у Вашингтоні Україна отримає “конкретні шляхи” для вступу в Альянс

На саміті НАТО, який проходитиме 9-11 липня у Вашингтоні, учасники розгорнуть підтримку України, яка реально прискорить її шлях до вступу в Альянс.

Під час саміту НАТО у Вашингтоні наступного тижня Україні запропонують “конкретні шляхи” для прискорення її майбутнього членства в Північноатлантичному альянсі. Про це у середу, 3 липня, розповів Голосу Америки заступник помічника держсекретаря США у справах Європи та Євразії Дуглас Джонс.

Очікується, що у підсумковій декларації буде підтверджено, що Україна стане членом НАТО.

Також Альянс обговорить захист України від російської агресії зараз, стримування її в майбутньому, і підготувку до членства в НАТО.

На саміт у Вашингтоні також запрошені міністри закордонних справ 35 країн-партнерів, які не входять до НАТО. Серед відомих учасників – міністри закордонних справ Ізраїлю, Єгипту, Йорданії, Катару та Об’єднаних Арабських Еміратів.

Це вже буде третій саміт поспіль, у роботі якого візьмуть участь не лише глави держав усіх 32 країн-членів НАТО, а і лідери індо-тихоокеанських країн-партнерів: Австралії, Японії, Південної Кореї та Нової Зеландії.

Нагадаємо, Північноатлантичний альянс найближчим часом планує призначити відповідального за довгострокову допомогу Україні. 

У НАТО погодили 40 млрд євро для України – ЗМІ

 

Джерело