Каппадокія: країна повітряних куль

Каппадокія – воістину фантастичне місце в Туреччині, яке неодмінно полонить серця романтиків, поціновувачів історії та шанувальників атмосферних місць і красивих фотографій! Адже Каппадокія – одне з найбільш загадкових і найкрасивіших місць на планеті, інформує Ukr.Media.

Чим зайнятися в Каппадокії? Насолоджуватися моментом! Саме так, адже тут приголомшливі пейзажі, чудова архітектура, стародавні печери і чудові долини.

Обов'язково варто відвідати тутешні монастирські комплекси Гереме, Зельва, печерні церкви долини Іхлара, підземні міста в районі Аксараю, виноробню Юргупа, познайомитися з місцевими звичаями та традиціями і, звичайно ж, помилуватися сотнями повітряних куль, які тут літають, а, може, навіть покататися на одній із них.

Політ на повітряній кулі – це розвага, за якою сюди з'їжджаються люди з усього світу. Тут працює близько 20 операторів, які організовують повітряні подорожі. Політ триває близько години і коштуватиме вам від 100 доларів. Тепер уявіть, які емоції вас очікують!

Якщо ви захочете відвідати Каппадокію, вибирайте правильний сезон – з травня по вересень, оскільки в інший час клімат тут не особливо тішить. Дістатися сюди можна літаком або автобусом з великих міст Туреччини. Зверніть увагу, що в Каппадокії два аеропорти – Невшехір і Кейсери, які приймають внутрішні рейси Туреччини.

В Каппадокії є багато колоритних готелів та пансіонів. Всі пам'ятки розміщені дуже компактно, тому можна досліджувати їх пішки. Але також є можливість оренди мотобайку і авто, щоб подорожувати між маленькими атмосферними містами цього казкового регіону.

Джерело