Кабмін знайшов для фортифікацій на Харківщині ще 238 млн

Кабмін знайшов для фортифікацій на Харківщині ще 238 млн

Фото: Getty Images Будівництво укріплень у Харківській області

Раніше ці кошти було виділено з резервного фонду Миколаївській та Рівненській обласним військовим адміністраціям.

Кабінет міністрів переспрямував 238,3 млн гривень на будівництво військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд у Харківській області. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram у вівторок, 18 червня.   Зокрема кошти обсягом 238 млн 28,5 тисяч гривень спрямовано Харківській обласній державній адміністрації на будівництво військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, фортифікаційного обладнання оборонних рубежів, улаштування системи невибухових загороджень.   Зазначається, що раніше ці кошти було виділено з резервного фонду державного бюджету Миколаївській та Рівненській обласним військовим адміністраціям.

Нагадаємо, 10 травня російські війська розпочали наступ на Харківщину, перейшовши український кордон одразу у двох напрямках. За тиждень окупантам вдалося захопити до десяти населених пунктів. Через це виникло багато питань, щодо будівництва фортифікацій у Харківській області.

Харківська ОВА відмовилася надавати інформацію щодо підприємств, які не виконали договірні зобов’язання перед адміністрацією щодо будівництва оборонних фортифікацій у регіоні.

Верховна Рада створила тимчасово слідчу комісію щодо облаштування фортифікацій та закупівлі дронів в Україні.

Джерело