Журналістам повернуть доступ до роботи у Верховній Раді

Журналістам повернуть доступ до роботи у Верховній Раді

Фото: wikipedia.org Журналістам повернуть доступ до Верховної Ради

Після Великодніх свят у Верховній Раді зберуть журналістів для інструктажу під час перебування у парламенті.

Представники засобів масової інформації знову матимуть доступ до кулуарів Верховної Ради під час пленарних засідань. Журналісти зможуть працювати у парламенті у такому ж режимі, як і під час пандемії. Про це повідомив керівник апарату ВР В’ячеслав Штучний, передає Укрінформ.   “Ми повертаємося до тієї практики, яка була під час пандемії ковіду. Під час засідання Верховної Ради у будівлі зможуть перебувати 20-30 представників ЗМІ. Журналісти вже подали заяви на акредитацію. Ми готові до проведення додаткової акредитації”, – розповів він.   Штучний додав, що після Великодніх свят у Раді зберуть журналістів для інструктажу під час перебування у парламенті.

Нагадаємо, раніше десятки громадських організацій та представників ЗМІ звернулися до Верховної Ради з закликом забезпечити доступ журналістів до засідань та кулуарів парламенту.   У заяві йдеться про те, що обмеження, які були введені у 2022 році з міркувань національної безпеки, втратили свою актуальність. 

У січні голова фракції Слуга народу Давида Арахамія заявляв про наближення кризи у Раді. Щонайменше 17 народних депутатів з фракції хотіли скласти мандат.
Двоє нардепів вже рік не з’являються у Раді – ЗМІ

Джерело