Жителі Маріуполя мітингують проти іпотечного житла

Жителі Маріуполя мітингують проти іпотечного житла

Фото: Кадр з відео Жителі Маріуполя вийшли на мітинг

Містяни зібралися на мітинг, на якому заявили, що псевдовлада будує на місці знесених будинків іпотечні, при цьому змінюючи адреси та кадастрові номери.

В окупованому Маріуполі наростає невдоволення російськими загарбниками. 48 багатоповерхівок біля стадіону Азовсталь у Лівобережному районі було зруйновано. Людям обіцяли нові квартири, але замість цього окупанти будують комерційне житло під іпотеку. А маріупольці залишаються на вулиці.  Про це повідомляє Маріупольська міська рада.

“Містяни зібралися на мітинг, на якому заявили, що псевдовлада будує на місці знесених будинків іпотечні, при цьому змінюючи адреси та кадастрові номери”, – йдеться у повідомленні.

Люди хочуть знати, коли на місці знесених будинків почнеться будівництво компенсаційного житла, як було обіцяно.

Раніше повідомлялся, що російські загарбники провалили вже другий опалювальний сезон в Маріуполі. Десятки будинків вцілілого після руйнувань міста досі залишається без тепла.

Нагадаємо, за даними міської ради, у Маріуполі російськими окупантами зруйновано понад 50% житлових багатоповерхівок, а це 1356 будинків. Google Maps показав фото руйнувань Маріуполя.

Джерело