Жіночі зачіски, які ненавидять більшість чоловіків

Але йдучи на цей крок ми забуваємо, що жіночі і чоловічі уявлення про прекрасне часто різняться. І іноді те, що нам здається привабливим, їх навпаки відштовхує. Сьогодні ми розповімо про п'ять антитрендів в області жіночих зачісок на думку більшості чоловіків!

Коротка стрижка «Фея» (пікс)

У багатьох хлопців подібна стрижка асоціюється з жінками-феміністками. Мовляв, така буде весь час з ними змагатися і всіляко уподібнюватися чоловічій статі. Втім, Твіггі, яка і ввела в моду короткі зачіски, могла б з ними посперечатися, інформує Ukr.Media.

Кінський хвіст

Напевно знайдуться сотні хлопців, які вважають кінський хвіст захопливим і сексуальним. Але в більшості своїй протилежна стать вважає цю зачіску однією з найменш привабливих.

«Гулька» або в перекладі з німецького «брудна булка»

Цю зачіску люблять багато довговолосих дівчат, адже вона така проста і зручна. Однак хлопці з ними не погодяться, адже, на думку більшості з них виглядає ґулька вкрай недбало. У деяких навіть може створитися відчуття, ніби дівчині зовсім байдуже, як вона виглядає.

Неакуратне каре

А ця «пекельна суміш» першого і третього варіантів. Така стрижка одночасно і коротка, і недбала. Багато чоловіків навіть не підозрюють, скільки часу і сил потрібно витратити на таку укладку, вважаючи, що це результат звичайної неохайності.

Нарощене волосся

Штучність — відштовхує багатьох чоловіків. Принаймні тоді, коли вони з легкістю можуть її помітити. Нарощене волосся лякає їх не менше, ніж занадто «накачані» губи.

Джерело