Жах з безодні: похмурі знахідки відкритого океану

За всю історію існування людство встигло дослідити лише 5% морських глибин: на дні самих темних западин, в провалах невідомих печер ховаються не тільки дивні, ніким раніше не бачені істоти, але і цілі затонулі міста цивілізацій далекого минулого. Зараз ми розповімо про деякі найстрашніші океанські знахідки останнього часу — від підводного святилища невідомої культури до аномалії Балтійського моря, передає Ukr.Media.

Атака потопельників

Кілька років тому жителі британського острівця Грунсі пізнали смак справжнього жаху. Океан три дні поспіль виносив до узбережжя утоплеників, притому «свіжих». Всього було знайдено більше 40 тіл і поліція зараз просто не знає, звідки вони взялися: ні штормів, ні корабельних аварій в ту пору поруч з Грунсі не відбувалося.

Марія Селеста

Це один з найбільш відомих кораблів-примар у всій історії людства. У 1872 році бриг «Марія Селеста» виявився посеред океану без єдиної людини на борту. Притому, всі особисті речі матросів залишилися на місцях, а в кают-компанії було накрито ще теплу вечерю.

Чудесний порятунок

Одинадцятирічну Террі Дюпперро, яка пливла в старому човні по відкритому морю, випадково помітили з патрульного катера. Дівчинку врятували в останній момент — бідолаха перебувала в морі вже четвертий день. Террі вижила, але від пережитого стресу забула, як взагалі опинилася в човні.

Капітан-мумія

Яхта «Сайо» привернула увагу філіппінських прикордонників, оскільки з її борту не відповідали на запити. Як з'ясувалося пізніше, відповідати було просто нікому: екіпаж покинув судно, а в одній з кают виявилася мумія, яка чудово зберегласяи та її руки тягнулися до телефону. Швидше за все, чоловік помер від раптового серцевого нападу.

Балтійське НЛО

Дивну, якщо не сказати лякаючу, конструкцію виявили на дні Балтійського моря шведські дайвери. Група Ocean X Team зуміла зняти об'єкт і зробити деякі заміри, але фахівці так і не зрозуміли, що це насправді таке. Будова нагадує чи то затонуле НЛО, чи то якийсь древній вівтар.

Втрачене місто

Неподалік від індійського узбережжя археологи нещодавно виявили останки стародавнього міста. Що в цьому дивного? Ну, фахівці оцінюють вік будівель в 9500 років… А це означає, що наша цивілізація набагато давніша, ніж прийнято вважати.

Голос глибин

Звук, який отримав прізвисько Bloop, був зареєстрований гідрофонами Національного управління з проблем океану і атмосфери (NOAA) в 1997 році. Такого гучного «гласу глибин» вчені не чули ні до, ні після: в природі просто не існує створінь таких розмірів. Принаймні, відомих людині.

Джерело