Історії про те як подружжя розлучалося через дрібницю, і це привід замислитися

Відносини можуть бути дуже складними і навіть загадковими. Іноді причини, через які подружжя вирішує розійтися, здаються настільки абсурдними, що просто неможливо повірити. Нещодавно в соцмережі спалахнуло бурхливе обговорення на цю тему. Ми зібрали найсмішніші історії, які не лише здивують, а й піднімуть настрій та змусять замислитись, інформує Ukr.Media.

"Наречена скасувала весілля за тиждень до церемонії, тому що була затятою прихильницею "Діснея" і їй запропонували тимчасову роботу в Діснейленді. Дівчина вирішила, що не може втратити "можливість своєї мрії"".

"Мій італійський дядько скасував церемонію, тому що сім'я нареченої (не італійська) не погодилася подавати лазанью на весіллі. У результаті він одружився з ірландською жінкою, сім'я якої була абсолютно не проти цієї страви на урочистості".

"Найкращий друг нареченого у своїй промові заявив, що спав з нареченою приблизно за два тижні до весілля. Така буча почалася! Чоловік відразу захотів все скасувати. Потрібно було кілька днів, щоб з'ясувати правду і нарешті переконати майбутнього чоловіка послухати свою дружину. Виявилося, його приятель невдало пожартував. Наречений вибачився перед нареченою, але цього разу вже вона його не пробачила. Все тому, що хлопець вірив чужим звинуваченням, а її навіть слухати не схотів".

"Я повинен був бути гостем на весіллі, яке скасували за два дні до урочистостей. Наречена дізналася, що наречений вибив знижку на вартість місця проведення весілля, і була шалено розгнівана тим, що щось на її весіллі коштувало менше "преміуму". Це було її місце мрії, вона сама його обрала. Але розлютилася на "жадібність" нареченого. Ми ніколи не були особливо близькі з цими хлопцями, але, як я зрозумів, вони так і не одружилися".

"У одного з моїх товаришів по службі в морській піхоті була історія, яка перевершила всі інші. Його весілля скасували, тому що батьки подружжя бачили уві сні, що він стане ґвалтівником і наркоманом. Наречена буквально покинула нареченого через сни батьків. Тепер він мультимільйонер. І, сюжетний поворот, ґвалтівник і наркоман".

"Моя двоюрідна сестра скасувала весілля за три дні до церемонії, тому що вони з нареченим не змогли домовитися, чи варто їм взяти подвійне прізвище або використовувати тільки його. Звичайно, аналізуючи їхнє минуле, стає очевидним, що люди дуже різні в культурному та класовому плані, і ця історія — лише верхівка айсберга".

"Одна з найбільш абсурдних причин, чому хтось скасував своє весілля, — наречений наполягав на тому, щоб прийти на торжество в костюмі свого улюбленого супергероя. Наречена уявляла собі традиційне та елегантне весілля, а він був одержимий ідеєю пройтися до вівтаря в образі вигаданого персонажа. Суперечка перейшла в дуже агресивну сварку, і зрештою вони повністю скасували весілля".

"Одна з моїх колишніх подруг скасувала весілля, тому що була переконана: цей хлопець або їй вже зраджує, або буде. Він, до речі, не зраджував ні їй, ні майбутній дружині, на якій одружився багато років по тому. Колишня подруга знайшла нового чоловіка, вийшла заміж і народила дітей. І якраз її новий чоловік почав зраджувати їй із самого початку стосунків. Але вона відмовляється це чути".

"Хлопець зустрічається з дівчиною. Він одразу каже, що не хоче дітей, а вона хоче. Але їм подобається компанія один одного, тому пара продовжує зустрічатися якийсь час. Хлопець робить пропозицію, дівчина погоджується. Жодних розмов про дітей. А потім виявилося, що закохані одне одного не зрозуміли. Чоловік вважав, що коли жінка погодилася, вона, мабуть, відклала думку про потомство. А дівчина була впевнена: якщо він зробив пропозицію, значить, готовий заводити дітей. А потім вони з'ясовують, що всі залишилися при своєму. Мирне розлучення".

"Мій друг скасував весілля, тому що його наречена, як він з'ясував, ніколи не відкриває електронних листів і просто накопичує їх тисячами. Він сказав, що це тривожний дзвіночок".

Джерело