Ігнат назвав особливості ранкового удару РФ по Україні

Ігнат назвав особливості ранкового удару РФ по Україні

Фото: КМВА Під час сьогоднішнього удару крилаті ракети летіли на надмалих висотах, зазначив Юрій Ігнат

Російські ракети оснащуються додатковими засобами: радіолокаційними та тепловими пастками, пояснив екс-речник Повітряних сил.

Російські крилаті ракети летіли на надмалих висотах під час атаки по Україні в понеділок, 8 липня. Така особливість ускладнює їх збиття силами ППО і може стати причиною жахливих наслідків. Про це повідомив колишній речник Повітряних сил Юрій Ігнат на своїй Facebook-сторінці.

РФ постійно удосконалює не тільки розвідувальні та ударні дрони, а й крилаті та балістичні ракети, тому їх стає важче виявляти та знищувати, зазначив Ігнат.

Російські ракети оснащуються додатковими засобами, зокрема радіолокаційними та тепловими пастками.

“Під час сьогоднішнього удару крилаті ракети летіли на надмалих висотах, бойова робота по них велася подекуди на висоті до півсотні метрів, що, звісно, теж може призвести до жахливих наслідків на землі. Тож не ігноруйте тривогу, особливо, коли точно відомо про рух ракет чи дронів у вашому напрямку”, – резюмував Ігнат.

Нагадаємо, росіяни атакували Київ ракетами Кинджал. У місті лунали потужні вибухи. Уламки ракет впали у семи районах міста. Відомо про п’ятьох загиблих і 11 поранених.

Удар по медцентру в Києві: загинуло четверо людей

Джерело