ЄС запровадить 50% мита на агропродукцію з Росії і Білорусі – Туск

ЄС запровадить 50% мита на агропродукцію з Росії і Білорусі – Туск

28.03.2024 15:24 джерело Європейський Союз запровадить 50% мита на агропродукцію з Росії і Білорусі, що фактично означатиме ембарго на імпорт цієї продукції до ЄС.

Про це під час спільного з Прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем брифінгу у Варшаві заявив глава польського уряду Дональд Туск, передає власний кореспондент джерелоу.

"У питанні сільського господарства ми зробили рок вперед. Польща ініціювала дипломатичний наступ у справі блокади імпорту російського і білоруського збіжжя і сільськогосподарських продуктів. І ми отримали результат однозначний із запровадженням ембарго. Ми чекаємо на остаточне формальне рішення, але, здається, ми за крок від того, щоб на російські і білоруські сільськогосподарські продукти ЄС запровадив мито у розмірі 50%, що фактично означає здійснення нашої спільної мети – блокування російського і білоруського імпорту до Європи", – заявив Туск.

За його словами, сьогоднішня зустріч показала, що сторони можуть відкрито говорити про проблеми, і немає сили, яка могла б поставити під сумнів дружні відносини між Україною і Польщею, особливо у світлі загрози від спільного ворога.

Джерело