Єменські хусити атакували танкер в Червоному морі

Єменські хусити атакували танкер в Червоному морі

Фото: news18.com Танкер Strinda

Військовий представник хуситів Ях’я Сарі заявив, що норвезький танкер Strinda прямував у бік Ізраїлю.

Норвезьке судно Strinda вражене ракетою в Червоному морі неподалік Ємену. На судні виникла пожежа. Про це повідомляє Reuters у вівторок, 12 грудня.

Атака на танкер сталася за 111 кілометрів на північ від Баб-ель-Мандебської протоки, що з’єднує Червоне море і Аденську затоку, розповів офіційний представник США.

Судно після кількох годин після атаки змогло продовжувати рух.

“Кораблів США під час атаки поблизу не було, але есмінець USS MASON відповів на виклик Strinda і наразі надає допомогу”, – заявили в Центральному командуванні Збройних сил США.

Танкер Strinda ходить під прапором Норвегії.

Єменські хусити взяли на себе відповідальність за ракетну атаку на норвезький танкер Strinda. Про це заявив військовий представник хуситів Ях’я Сарі в соціальній мережі X.

Судно, завантажене нафтою, прямувало в бік Ізраїлю, стверджує Сарі.

Він додав, що за останні дні хуситам “вдалося запобігти проходу кількох суден”, і заявив, що вони продовжать робити це стосовно всіх суден, що прямують до ізраїльських портів, але не перевозять продовольство та медикаменти для сектору Гази.

Як ми вже писали, транспортні компанії почали перенаправляти судна з близькосхідного регіону на тлі частіших атак у Червоному морі та Аденській затоці. 

Французький фрегат збив у Червоному морі два дрони хуситів

Джерело