Які предмети, люди і місця руйнують біополе людини і як його зберегти

Біополе або аура — це енергетична оболонка, яка оточує тіло людини. Воно складається з безлічі структур, що забезпечують обмін інформацією та енергією з навколишнім середовищем. Біополе постійно змінюється, воно може ставати більш сильним і захищеним або, навпаки, слабким і вразливим. Це залежить від багатьох зовнішніх і внутрішніх факторів, інформує Ukr.Media.

Як біополе впливає на людину

Біополе є захисним коконом, від якого залежить самопочуття, здоров'я, працездатність і життєва сила організму людини. Воно підтримує в балансі всі функції і захищає від енергетичних втрат. У когось біополе сильне від природи, добре захищає людину. У когось, навпаки, воно тонке, легко схильне до негативних впливів.

Люди з сильним біополем захищені від будь-якого зовнішнього впливу, вони рідше хворіють, менше схильні до нервових стресів, їх важко вивести з себе в критичних ситуаціях. Їх працездатність значно вища, а результати праці більш ефективні.

У людей зі слабким біополем гірше виражений захист, вони більш сприйнятливі до зовнішніх впливів.

Стан захисної оболонки може змінюватися. Будь-які порушення в аурі призводять до зниження продуктивності, поганого самопочуття, розвитку хвороб, схильності до всіляких стресових ситуацій.

Тому для будь-якої людини вкрай важливо підтримувати свою енергетику і уникати ситуацій, при яких вона неекономно витрачається.

Фактори, що негативно впливають на біополе

Навколо нас існує безліч факторів, які знижують захисні властивості біополя, сприяють утворенню «дірок» в аурі, негативно впливають на енергетику, позбавляють людину життєвих сил. До них відносяться навколишні люди, місця, предмети.

Напевно, кожен помічав, що є люди, компанія яких з різних причин вам тягар. Вони розповідають неприємні речі, провокують на дії, які ви не хочете робити, маніпулюють вами або намагаються зіпсувати настрій. Часто це люди — песимісти, які бачать навколишній світ в сірому кольорі і намагаються вас переконати в тому, що все погано, несправедливо, безнадійно.

Це енергетичні вампіри, вони підживлюються вашою енергією і виснажують резерви організму. Їх близькість надає руйнівний вплив на ауру, тому для її збереження намагайтеся таких людей уникати.

Подарунки від неприємних людей також можуть бути джерелом негативу, через них ви будете втрачати свою енергетику. Тому їх краще не приймати або відразу ж викидати.

У кожної людини є "місця сили", які дають її заряд позитивної енергії, де вам комфортно, затишно і спокійно. Але є інші місця, потрапляючи в які, людина відчуватиме дискомфорт, втому, роздратування, навіть без видимої на те причини. Хоча, деякі з них можуть бути пов'язані з знаходженням там неприємних людей.

Ніколи не залишайтеся в таких місцях, відразу ж йдіть, оскільки витік енергії там завжди буде колосальний, а їх вплив на вашу ауру виявиться руйнівним.

Джерелом негативу також може бути брудний і захаращений будинок, розкидані речі, Старий, порваний одяг, предмети, пов'язані з поганими спогадами. Намагайтеся позбавлятися від таких речей, щоб не втрачати свою енергетику.

Крім того, не тримайте в будинку «мертві» речі (опудала птахів і тварин, колекції засушених метеликів або квітів) — вони негативно впливають на енергетику і вашу ауру.

Джерело