Як зрозуміти, що скоро, можливо, станеться непоправне? Холод і розмиті силуети на фотографіях — ознаки смерті, що наближається

Людям завжди було властиво цікавитися таємними знаками своєї долі і намагатися передбачити майбутні події. Особливо людину цікавить, коли вона покине цей світ. Ми зібрали деякі ознаки, що вказують на те, що смерть вже на порозі, інформує Ukr.Media.

Зникла тінь

Езотерики вважають, що у будь-якої людини перед смертю зникає тінь. Мало хто таке зауважує, оскільки подібне явище виникає за три дні до смерті. Однак це один із найпоширеніших провісників загибелі людини. Але цьому незрозумілому явищу, приділяється мало уваги.

Сни за участю покійників

Людині починає регулярно снитися небіжчик, який уві сні оживає. Найстрашніше, якщо мрець починає кликати сновидця кудись з собою. Якщо з ним піти уві сні, то це дуже поганий знак.

Розмиті фотографії

Придивіться до фотографій людини: якщо вони з не зовсім різким зображенням, наче силует стертий, то настав час бити на сполох… Але якщо ви включите свою любов і допомогу, зацікавите бідолаху, покажете їй, що є заради чого жити, — у вас всі шанси подарувати людині ще довгі роки здоров'я.

Холод, який виходить від людини

Шкіра людини, яка зазирнула у вічі смерті, стає майже білою. Від людини починає віяти холодом не лише фізично, від тіла, а й на ментальному рівні під час спілкування. Але, як і в попередньому випадку, є шанс уникнути сумного результату, якщо допомогти людині повернути свою іскру.

Побачити свого двійника

Відомо, що на землі можуть бути схожі один на одного люди. Зазвичай незадовго до смерті або заздалегідь людина бачить двійника. Суть прикмети зводиться не до неймовірної подібності сторонніх людей, а до можливості поглянути на себе. Так само душа спостерігає за тілом, коли відлітає від нього.

Цвітіння рослин

Якщо раптом розквітла кімнатна квітка, яка раніше ніколи не цвіла, це вказує на близьку кончину когось із родини. Якщо восени цвіте рослина, можливо, піде молодий, якщо цвіте синя квітка взимку, прощатися доведеться зі старими.

Джерело