Як зараз виглядає дочка найстарішою мами в світі, яка народила її в 66 років

Адріана Ілієску з'явилася на світ в Румунії. Жінка прославилася на весь світ, коли у 2005 році вперше стала мамою у віці 66 років, інформує Ukr.Media.

Адріана стала найстарішою мамою у світі, народивши чарівну дочку на ім'я Еліза.

Хотілося б відзначити, що жінка все своє усвідомлене життя пропрацювала в університеті, отримавши почесне звання професора. Адріана була одружена.

Чоловік Ілієску не хотів дітей. Коли Адріана встала на ноги, вона вирішила здійснити свою давню мрію, звернувшись до допомоги лікарів. Ілієску скористалася процедурою ЕКО, попри відмови друзів.

Зараз Адріана і Еліза живуть в Бухаресті у звичайній квартирі. Єдиний дохід в сім'ї пенсія жінки, яка становить 250 євро. 16-річна Еліза зізнається, що в школі її трохи дражнять через вік її мами. Але, дівчинка ставиться до цього спокійно. Попри величезну різницю у віці мама і дочка підтримують теплі стосунки, Адріана в курсі всіх подій дитини і намагається бути для своєї дівчинки кращою матір'ю. Заради цього Адріані доводиться досі працювати. У віці 80 років їй навіть довелося освоїти інтернет.

Зараз жінці 82 роки, а її доньці — 16. Дівчинка пишається мамою і не звертає уваги на пересуди однолітків і однокласників.

Адріана не шкодує про свій вчинок, мріючи дожити до 20-річчя дочки.

Джерело