Як впоратися із залежністю від читання поганих новин

Рано чи пізно звичка читати новини, особливо погані, стає залежністю. Щоб не зомліти від великої кількості інформації, потрібно знайти цьому заняттю альтернативу, інформує Ukr.Media.

Потрібно створити іншу звичку для того, щоб відчувати інший спектр почуттів, наприклад, радість, творче натхнення, співчуття.

Найпростіший спосіб — читати позитивні новини, книги, дивитися ті ролики або стежити за тими людьми, від яких стає всередині добре.

Щоб залишатися в курсі подій, можна обмежитися об'єктивними новинами, прибравши зайві, — достатньо вловлювати суть. А потреба читати негативні новини пояснюється тим, що люди прагнуть переживати всю палітру почуттів, і це робота нашого несвідомого.

Це допомагає їм почуватися живими. Спеціально ніхто цього не хоче. Варто знайти ті джерела інформації, від яких вам добре.

Також варто не читати новини у поганому настрої, щоб уникнути паніки. Вам варто поспостерігати за своїм настроєм під час прочитання різних видань та обрати медійного наставника, якому ви довіряєте.

Джерело