Як самостійно підстригти кінчики волосся: 3 простих способи

Дівчині завжди хочеться, щоб її волосся виглядало бездоганно. Велику роль в цьому відіграють кінчики, адже вони досить часто все псують. Для того, щоб позбутися від непотрібних сантиметрів не обов'язково бігти до перукарні, адже придумані способи самостійного обрізання волосся, інформує UkrMedia.

Для того, щоб правильно підготуватися до процесу, необхідно вдома мати наступне приладдя: дзеркало, щітка-гребінець, резинки, гребінець з частими зубчиками і ножиці для рівного зрізу. До речі, стилісти рекомендують навіть вдома використовувати професійні перукарські ножиці, адже вони заточені так, щоб правильно різати волосся, на відміну від інструменту, який для цього не призначений.

Спосіб № 1. Стрижка з опущеною головою

Для того, щоб обстригти волосся способом № 1 необхідно попередньо вимити голову або добре зволожити волосся. Після цього слід нахилити голову вперед, ретельно розчесати волосся і почати їх зістригати. Дуже важливо бачити кінчики волосся, адже таким чином можна контролювати зріз. Крім цього, перукарі рекомендують робити цю стрижку рухами зліва направо.

Спосіб № 2. Хвіст на потилиці

Для тих дівчат, хто захоче випробувати на собі спосіб № 2 рекомендується намочити волосся і зачесати їх гребінцем з частими зубчиками назад. Після цього необхідно резинкою зафіксувати хвіст на потилиці, а далі через відстань у 3 см по черзі надягати резинки, фіксуючи волосся і пригладжуючи їх. Остання резинка повинна одягнутися на те місце, де дівчина хоче обрізати волосся. А далі все просто: необхідно взяти ножиці для рівного зрізу і під резинкою обрізати волосся. Далі з волосся знімаються «фіксатори» і розчісують гребінцем-щіткою.

Спосіб № 3. Джгут на маківці

Цей спосіб, саме так, як і перший, не вимагає яких-небудь особливих пристосувань. Для того, щоб правильно обстригти волосся способом № 3, необхідно його намочити і ретельно розчесати, зібравши на маківці. Після цього необхідно з волосся зробити джгут, закрутивши волосся за годинниковою стрілкою. Ніякими резинками та іншими шпильками для волосся користуватися не потрібно. Далі необхідно джгут тримати вертикально над головою і почати обрізати волосся в тому місці, де планувалося. Після того, як будуть зрізані кінці потрібно знову зібрати волосся в джгут на маківці, правда тепер, загорнувши волосся проти годинникової стрілки. Якщо здасться, що якісь пасма стирчать, то їх необхідно зрізати.

Джерело