Як подолати наслідки сварки з партнером

Погодьтеся, сварка з коханою людиною – це завжди неприємно. Настрій зіпсовано вкрай, на душі – образа і нерозуміння. Але ж конфлікт у будь-якому випадку треба припиняти. І робити це слід правильно.

Примирення через кохання

Існує золоте правило – використовувати ліжко як засіб примирення. Його варто взяти на озброєння кожній парі. А якщо партнер ще психологічно не відійшов від поганих думок, скористайтеся пропозицією інтернет-магазину https://pharmukraine.org/ua/viagra-200-cenforce.html. Це дасть вам змогу не лише купити Віагру Cenforce 200 мг, а й переконатися в її дієвості. У переважній більшості випадків про свари після такого примирення ніхто не згадує.

Поясніть свою образу

Буває, що ми ображаємося на слова чи дії партнера, якими він зовсім не хотів зробити вам боляче. І тоді він щиро не розуміє, чому ви насупилися. Як би вам не хотілося не розмовляти з партнером, необхідно викласти, чому ви образилися. Скоріш за все ваша друга половина пояснить вам, який сенс було вкладено в те, що стало для вас образливим. А багато хто ще й вибачиться, незважаючи на відсутність поганих намірів. Тому не треба мовчати попри образу.

Кілька правил примирення

Існує кілька загальних ситуацій, коли треба дотримуватися певних правил. Зокрема:

  1. Йдіть на примирення першим. Так варто робити, коли ви розумієте власну неправоту, а також в тому випадку, якщо не вважаєте сварку серйозною.
  2. Не лягайте спати, не помирившись. Вам все одно не вдасться виспатися, адже сумні думки блукатимуть у вашій голові і не призведуть до спокою. Та й прокидатися з відчуттям образи на душі – не кращий варіант початку дня.
  3. Якщо у вас є діти – не використовуйте їх як аргумент. Це не допоможе вирішити конфлікт, а дитині ви можете завдати психологічну травму.

Піти з дому – не вихід

Буває, один з партнерів у розпалі сварки грюкає дверима і демонстративно йде з дому. Цим він ще більше розпалює образу в собі, уявляючи себе бездомним вигнанцем. Та й той, хто залишається, почувається не краще – мовляв, замість того, щоб вибачитись, ще й ультиматуми своїм уходом ставить. Також не вихід – виганяти з хати партнера. Це має вигляд демонстрації позиції хазяїна ситуації, що ще більше ображає партнера. Особливо вразливі люди можуть насправді не бажати повернення, адже не хочуть повертатися туди, де їх не вважають таким же господарем приміщення. Тож грюкати дверима – перевести звичайну сварку у справжню війну.