Як підібрати відтінок блонда, який підходить саме вам?

Фарбування волосся в блонд на сьогодні — один з найпопулярніших варіантів фарбування. Багато дівчат мріють перетворитися в шикарних блондинок, проте водночас багато, вивчаючи види блонда, зовсім не знають, як правильно вибрати відповідний відтінок. Що, втім, аж ніяк не дивно, адже різноманіття можливих варіантів просто збиває з ніг!

Сьогодні ми розповімо, як підібрати ідеальний відтінок блонда, щоб зробити результат фарбування волосся максимально ефектним, інформує Ukr.Media.

Види блонда

Власницям світлого типу шкіри краще використовувати холодні відтінки блонда. Ідеальними варіантами вважаються такі відтінки, як пісочний, бежевий і попелястий блонд.

Тим красуням, чия шкіра погано піддається загару, стилісти рекомендують вибирати натуральні відтінки фарби для волосся. Наприклад, золотистий, полуничний або світлий блонд.

Смаглявим дівчатам більше підійдуть теплі відтінки. Медовий блонд для них вважається ідеальним рішенням. Слід зауважити, що більшої виразності образу можна додати, залишивши коріння волосся темними і зробивши кілька золотистих пасом, які відтіняють основний колір.

Карамельний блонд — хороша альтернатива для тих, чиє волосся від природи каштанове і хто не хоче занадто різких змін. Багатьом медовий і карамельний відтінки здаються абсолютно ідентичними, проте добре придивившись, можна помітити, що карамельний відтінок на порядок темніше медового.

До слова, власницям темного волосся фахівці не рекомендують робити повне освітлення, щоб уникнути грубого резонансу в цілісності загального зовнішнього вигляду. Проте, відтінений світлий airtach, на їхню думку, є досить розумним стилістичним рішенням.

Як бачите, щоб вибрати найбільш вдалий відтінок блонда, необхідно для початку правильно визначити тип своєї шкіри. Зробити це дуже просто.

Як визначити тип своєї шкіри:

  • Індикатором типу шкіри можуть послужити вени на передпліччі і зап'ясті. Якщо вони мають зеленувате забарвлення, значить тип вашої шкіри теплий, якщо ж їх колір має більш синій відтінок, значить — холодний.
  • Люди з теплим типом так само мають темний і глибокий коричневий колір очей, а з холодним — більш світлий (зелений або блакитний).
  • Показником того, яким типом шкіри володіє людина, також може стати те, які прикраси їй більше підходять. Ті, на кому краще виглядає срібло, зазвичай мають холодний тип шкіри. А ті ж, кому до лиця більше золото, відповідно, теплий.
  • Джерело