Холодне укладання волосся: як зробити ідеальну зачіску без фена та випрямляча

Кожна дівчина хоче мати привабливий і доглянутий вигляд. Але в щоденній метушні та поспіху складно знайти час на створення гарної зачіски, інформує Ukr.Media.

Доглянуте і красиве волосся робить будь-яку жінку більш привабливою і впевненою в собі. Похід до салону краси на стрижку і фарбування піднімає настрій і дарує відчуття щастя. Але наступного дня зачіска вже не така ефектна, і її потрібно правильно укласти.

Деякі дівчата витрачають по годині вранці, щоб створити потрібний об'єм на голові. У хід ідуть випрямлячі, фени та інші пристосування. Але щоденне використання гарячих інструментів для укладання робить волосся тоншим, сухішим і більш ламким.

Справжнім порятунком для багатьох дівчат може стати холодне укладання. Воно не травмує так сильно волосся і допомагає заощадити час.

Найкраще холодному методу укладання піддається м'яке і злегка кучеряве волосся. Зараз є безліч способів для холодного укладання з використанням мусів, кремів або пінок для фіксації.

Щоб зробити таке укладання, потрібно на чисте вологе волосся нанести засіб фіксації. Потім потрібно розділити волосся на тонкі локони і скрутити їх у джгути, закріпивши невидимками. Можна зробити це перед сном, а вранці розпустити волосся й отримати укладку з природним ефектом хвиль.

Ще одна техніка холодного укладання — ретро-хвилі. Їх роблять за допомогою фіксувальних засобів і шпильок. Ретро хвилі створюють образ пані з 30-х років 20 століття й ідеально підійдуть для стилізованої зйомки або вечірки.

Також є спеціальні бігуді та затискачі, які дають змогу зробити локони холодним способом. Можна спробувати різні і вибрати найбільш підходящий для певного типу волосся.

Головний плюс холодного укладання волосся в тому, що волосся не травмується. До того ж за допомогою цього методу можна створювати цікаві зачіски щодня, не витрачаючи багато часу вранці.

Мінусом можна вважати те, що спочатку зробити джгути або накрутити бігуді не вийде дуже швидко. Найімовірніше, перші укладки займатимуть багато часу, але потім можна буде робити їх на автоматизмі.

Варто зазначити, що жорстке і щільне волосся може не піддатися такому способу укладання. А ось легке і кучеряве волосся зберігатиме укладку протягом усього дня за умови правильної фіксації.

Зачіска допомагає створити правильний настрій і стиль дівчини. Експериментуючи з холодними укладками, можна створювати різні образи щодня без шкоди для волосся.

Джерело