Глава МЗС Франції заявила про чіткі сигнали для Угорщини

Глава МЗС Франції заявила про чіткі сигнали для Угорщини

11.12.2023 13:52 джерело Міністр Європи та закордонних справ Франції Катрін Колонна назвала три аспекти підтримки України та підкреслила, що міністри зовнішньополітичних відомств європейських країн сконцентруються на особливій позиції Угорщини.

Про це вона заявила перед перед початком засідання Ради міністрів ЄС із закордонних справ у Брюсселі, передає кореспондент джерелоу.

«Я хочу вірити, що в різних питаннях підтримки ми будемо єдині, тому що це відповідає і нашим інтересам безпеки, і так само нашим цінностям. Тож ми передамо чіткі сигнали сьогодні під час цієї Ради нашому угорському партнеру», – заявила Колонна.

Вона наголосила на трьох аспектах підтримки. Насамперед, це адаптація роботи Європейського фонду миру, «щоб він міг продовжувати допомагати Україні, спрямовувати його ресурс на виробничу допомогу та на придбання обладнання».

По-друге, це посилення санкцій: «Ми хочемо, щоб 12-й пакет санкцій проти Росії був ухвалений до кінця року».

По-третє, на запитання щодо початку переговорів про вступ України та Молдови до ЄС Колонна відповіла:. «Ви, без сумніву, бачили, що президент Республіки вкотре підкреслив, що Франція підтримує такі переговори».

Джерело