Хакери ГУР зупинили рух по Кримському мосту – ЗМІ

Хакери ГУР зупинили рух по Кримському мосту - ЗМІ

Фото: commons.wikimedia.org Кримський (Керченський) міст

Укрінформ повідомляє, що кіберфахівці Гловного управління розвідки втрутилися в роботу касових апаратів і унеможливили проїзд по мосту.

Кіберфахівці Головного управління розвідки Міністерства оборони України “вимкнули” в Криму касові апарати і зупинили рух по Керченському мосту. Про це в четвер, 27 червня, посилаючись на власне джерело інформації в розвідці, повідомив Укрінформ.

Повідомляється, що хакери воєнної розвідки завдають ударів по серверах пропагандистських ЗМІ, операторів звʼязку, системи реєстраціїйа контролю руху по Керченському мосту, а також тривають масові фішингові атаки на місцевих інтернет-користувачів, відзначаються збої в роботі сервісів бухгалтерського обліку, не працюють касові апарати в торговельних точках Керчі й Севастополя.

Крім іншого, масована DDos-атака здійснюється на сайт пропагандистського ЗМІ Керч FM і сервери оператора мобільного звʼязку Міранда-медіа. Саме цей оператор надає магістральні канали звʼязку для колцентру окупаційної адміністрації Севастополя, і внаслідок атаки номер єдиного контакт-центру не працює.

Видання зазначає, що внаслідок ураження системи реєстрації та контролю руху виникла значна черга з автомобілів біля мосту: за годину затор зріс у шість разів, івранці в черзі налічувалося близько трьохсот машин.

Офіційних підтверджень цієї інформації поки що немає.

Нагадаємо, в Інституті вивчення війни вважають, що Керченський (Кримський) міст, що з’єднує Росію та Крим, залишається важливим для підтримки окупації півострова. У разі, якщо удари ЗСУ зруйнують об’єкт, здатність російських військ підтримувати окупацію знизиться. 

Знищення Кримського мосту: у ВМС зробили заяву

Джерело