ГУР оголосило першу публічну рекрутингову кампанію

ГУР оголосило першу публічну рекрутингову кампанію

Фото: Кадр із відео Перша публічна рекрутингова кампанія ГУР називається “Став плюс”

Для служби у підрозділах активних дій ГУР потрібні не тільки бажання, а й хороша фізична форма, витривалість, уміння орієнтуватися в стресових ситуаціях.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України у четвер, 13 червня, оголосило про першу публічну рекрутингову кампанію до складу підрозділів. Кампанія називається “Став плюс”. Про це повідомила пресслужба ГУР.

Про початок рекрутингу під час презентації кампанії повідомив представник ГУР Андрій Юсов.

“До команди Головного управління розвідки можна і треба долучатись. Тому сьогодні, згідно з розпорядженням начальника ГУР МО України генерал-лейтенанта Кирила Буданова, маю честь оголосити про першу всеукраїнську публічну кампанію з рекрутингу. Ми стаємо на новий рівень і хочемо забезпечити доступ нових фахівців. Світ змінюється, як і воєнна розвідка”, – сказав він.

Для служби у підрозділах активних дій ГУР потрібні не тільки бажання, а й хороша фізична форма, витривалість, уміння орієнтуватися в стресових ситуаціях. Є й вікові обмеження: вік рекрутів може становити від 18 до 40 років.

Окрім підрозділів активних дій, у воєнній розвідці шукають технічних спеціалістів і операторів БПЛА різного типу.

Під час заходу представники ГУР презентували алгоритм подачі заявки на проходження військової служби у підрозділах воєнної розвідки.

Спочатку слід заповнити анкету, яку можна знайти на кількох ресурсах:
на сайті ГУР у розділі «Кар’єра»;
у розділі “військовий рекрутинг” на онлайн-платформі Lobby-X;
на верифікованих сторінках ГУР і його підрозділів у соціальних мережах (серед них – Секретний рекрутер);
на рекрутинговій платформі Міністерства оборони України https://army.gov.ua/.
Моментально перейти на анкету можна також за QR-кодом на рекламних оголошеннях і банерах, які вже розміщені в усіх великих містах України.
Після заповнення анкети кандидатура рекрута потрапляє на розгляд, а потім у разі успішного проходження першого етапу з кандидатом зв’язуються у термін від 1 до 10 днів.

“Найбільш боєздатні підрозділи складаються зі звичайних людей. Елітою їх робить висока мотивація та чітке усвідомлення остаточної мети. Це – перемога України. Став плюс та долучайся до ГУР МОУ!” – закликають в Головному управління розвідки.

Нагадаємо, 9 червня ГУР заявило про перше ураження літака Су-57 в Росії. При цьому розвідка не уточнила, чим саме було атаковано аеродром у Ахтубінську.

У соцмережах повідомлялося, що Су-57 втратив боєздатність після атаки дронів. А пізніше у ГУР заявили, що уражених Су-57 могло бути два. Також розвідка повідомила про реакцію Володимира Путіна на цю атаку.

Джерело