Готував захоплення Криму: підозру оголосили брату “мера” Севастополя

Готував захоплення Криму: підозру оголосили брату "мера" Севастополя

Фото: Нацполіція України Зловмисника оголошено в розшук, йому загрожує до 12 років позбавлення волі

Зловмисник організував Самооборону Севастополя для безперешкодного обрання свого брата “мером Севастополя” на “виборах”.

Правоохоронці оголосили про підозру брату так званого “мера” Севастополя, що незаконно організовував збройні формування для захоплення Криму. Про це повідомили у Головному слідчому управлінні Нацполіції України в п’ятницю, 9 лютого.

Поліція не назвала ім’я підозрюваного, однак за описом можна здогадатися, що мова про Михайла Чалого, брата так званого “мера” Севастополя Олексія Чалого.

“Слідчі Головного управління Національної поліції в АР Крим та м. Севастополі за процесуального керівництва прокуратури Автономної республіки Крим та міста Севастополя оголосили йому про підозру за зміну меж території України та порушення порядку, встановленого Конституцією (ст. ч. 2 ст. 110 Кримінального Кодексу України) та участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування, нападі на підприємства, установи й організації (ч. 4 ст. 260 ККУ)”, – зазначається в повідомленні.

Чоловік понад 10 років прослужив у морському флоті РФ та пішов у відставку у званні капітана II рангу, після чого переїхав у Севастополь та почав підривну діяльність для виходу Криму зі складу України.

До березня 2014 року зловмисник займався рекрутингом проросійськи налаштованих боєздатних громадян, яких організував у НЗФ Самооборона Севастополя для безперешкодного обрання свого рідного брата “мером Севастополя” на так званих “виборах”.

Бійці угруповання захопили військову частину в Севастополі та першими виставили блокпости навколо міста для виявлення та перешкоджання заїзду громадян з активною українською позицією.

“Саме його бійці брали в заручники моряків суден Богдан Хмельницький, Придніпровʼя й Тернопіль та сприяли захопленню авіабази Бельбек“, – заявили в установі.

У Нацполіції поінформували, що фігурант з моменту захоплення Криму обіймає посаду “заступника голови постійного комітету Законодавчих Зборів міста Севастополя II скликання по законодавству та державному будівництву”.

Зловмисника оголошено в розшук, йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Як ми вже писали, затримано зрадницю, яка в Херсоні здавала окупантам українських патріотів. Зокрема за наведенням колаборантки рашисти викрали жінку, яка відмовилася “проголосувати правильно”, і відвезли її до російської катівні.

Отримали вироки троє бойовиків, які воювали проти України

Джерело