Голова Національної асамблеї Франції прибула до Києва

Голова Національної асамблеї Франції прибула до Києва

Фото: Ярослав Железняк / Telegram Яель Браун-Піве під час виступу у Верховній Раді

Яель Браун-Піве виступила на засіданні Верховної Ради. Вони висловила впевненысть, що прийде день, коли Україна відновить свої територіальну цілісність.

Голова Національних зборів Франції Яель Браун-Піве прибула у столицю України разом із делегацією. Про це вона написала в соцмережі Х у четвер, 28 березня

“Приємне прибуття в Україну разом із Валері Рабо, Томасом Гассільюдом і Бенджаміном Хаддадом, щоб підтвердити підтримку Національною асамблеєю українського народу. Дякую, дорогий Руслане Стефанчуку, за теплий прийом!”, – написала вона.

У свою чергу народний депутат Ярослав Железняк повідомив у Telegram, що Яель Браун-Піве вже виступила на засіданні Верховної Ради.

“Прийде день, коли мирна Україна відновить свої територіальну цілісність. Прийде день, коли міста мученики повстануть знов, коли воєнні злочинці заплатять, коли українське збіжжя годуватиме світ. Прийде день, коли Україна не буде фронтом, а буде східними воротами ЄС. Цей день буде днем вашої перемоги. І тут ви можете розраховувати на Францію. Як на захист, так і подальше відновлення”, – заявила Брон-Піве.

Железняк назвав головні тези з виступу голови Національної асамблеї Франції. Вона повідомила, що у 2022-2023 роках Париж надав Києву понад 3,8 млрд євро військової допомоги. Загалом, за її словами, вся допомога ЄС з початку повномасштабної війни для України становить 89 млрд євро.

 

Джерело