Глава Пентагону зробив заяву щодо систем ППО для України

Глава Пентагону зробив заяву щодо систем ППО для України

Фото: Getty Images Голова Міністерства оборони США Ллойд Остін

Окрім зенітних ракетних систем (ЗРК) Patriot, Україні необхідно передавати й інші системи – заявив Остін.

Голова Міністерства оборони США Ллойд Остін заявив, що підтримка України в питанні протиповітряної оборони (ППО) залишається у пріоритеті. Окрім зенітних ракетних систем (ЗРК) Patriot, необхідно передавати й інші системи. Про це він сказав під час засідання Рашмтайн.

“Щодо Patriot. Ви знаєте, що ППО – це пріоритет. Ми щоразу наголошуємо, що треба надавати Україні додаткові системи Patriot. Але не тільки це, ми багато часу приділяємо тому, щоб закликати інші країни передавати не тільки Патріоти, але й інші системи ППО Україні”, – зазначив Остін.

За його словами, сьогодні він не має нових оголошень щодо Patrot, але робиться усе можливе для того, щоб надати Україні додаткові спроможності якнайшвидше.

Раніше повідомлялося, що  Німеччина передає Україні чверть своїх можливостей в системах Patriot, оскільки відправила три такі системи.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, президент США Джо Байден прийняв рішення після низки зустрічей і дебатів про відправку в Україну вже другого американського зенітно-ракетного комплексу Patriot.

Джерело