Генштаб змінює формат сповіщень про ситуацію на фронті

Генштаб змінює формат сповіщень про ситуацію на фронті

Фото: Генштаб ВСУ/Facebook Генштаб тричі на день публікуватиме зведення щодо ситуації на фронті

З 1 липня Генеральний штаб ЗСУ тричі на день публікуватиме зведення щодо ситуації на фронті.

Відсьогодні Генеральний штаб Збройних сил України переходить на триразове інформування щодо ситуації на фронті. Про це повідомив речник Генштабу ЗСУ Андрій Ковальов в ефірі телемарафону в понеділок, 1 липня.   “Генштаб ЗСУ сьогодні переходить на триразове інформування про ситуацію щодо російського вторгнення та ситуацію в зоні бойових дій. Щоденно о 8 ранку на офіційних сторінках Генштабу ми будемо публікувати підсумкове зведення про перебіг бойових дій та втрати російських окупантів за минулу добу”, – сказав він.

Вдень на офіційних сторінках Генштабу будуть публікувати проміжне зведення щодо поточної ситуації на фронті станом на 16:00.

“Наприкінці доби на офіційних сторінках Генштабу ми будемо публікувати зведення із загальною ситуацією на поточну добу станом на 22:00”, – заявив речник Генштабу ЗСУ.
  Ковальов додав, що у разі потреби Генштаб буде публікувати окремі експрес-повідомлення про значущі події щодо відсічі збройної агресії РФ проти України.

Нагадаємо, минулої доби ЗСУ ліквідували 1110 окупантів. З початку повномасштабного вторгнення в Україну армія Росії втратила 543 810 солдатів.

За словами президента Володимира Зеленського, на найгарячіших напрямках на фронті в Україні співвідношення втрат складає 6 росіян до 1 українця. 

Джерело