Генштаб заявив про “зміну позицій” на Харківщині

Генштаб заявив про "зміну позицій" на Харківщині

Фото: 56 ОМБр ЗСУ ведуть запеклі бої на Харківщині

Такі дії здійснили задля збереження життів українських захисників на тлі систематичних ударів КАБами.

Українські війська провели зміну позицій в районі села Лук’янці в  Харківської області. Про це повідомив Генштаб ЗСУ у вівторок, 14 травня.

“На Харківському напрямку підрозділи наших військ відбивають одну атаку противника на напрямку Шебекіно (РФ) – Вовчанськ, ситуація контрольована”, – йдеться в повідомленні.

Вказано, що внаслідок інтенсивних авіаційних ударів із застосуванням 10 КАБів по українських підрозділах, для збереження життя військовослужбовців було проведено зміну позицій в районі населеного пункту Лук’янці. Там тривають бойові дії

Також триває прочісування міської забудови у Вовчанську.

“Ситуація контрольована. Втрати противника на цьому напрямку за поточну добу склали чотири особи та п’ять одиниць озброєння і військової техніки”, – додали у Генштабі.

Нагадаємо, 10 травня росіяни почали наступ на півночі Харківської області. Вони захопили близько десятка сіл у “сірій зоні”. Зараз ведуться бої за прикордонне місто Вовчанськ.

За даними Генштабу, 13 травня українські військові нанесли вогневе ураження по росіянам на Харківському напрямку і дещо відтіснили їх.

Джерело