Генштаб відреагував на “прослушку” Залужного

Генштаб відреагував на "прослушку" Залужного

Фото: Генштаб ЗСУ / Facebook Валерія Залужного збиралися прослуховувати

Пристрої для прослуховування були встановлені у кабінетах, призначених для роботи головнокомандувача ЗСУ та працівників Апарату забезпечення його діяльності.

Пристрої для прослуховування були виявлені у кабінетах, призначених для роботи Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного та працівників Апарату забезпечення його діяльності. Про це повідомив Генштаб ЗСУ у понеділок, 18 грудня.

Вказано, що вчора під час планової перевірки приміщень, в одному з місць дислокації було виявлено елементи обладнання для зняття інформації.

“Пристрої для прослуховування були встановлені у кабінетах, призначених для роботи головнокомандувача Збройних сил України та працівників Апарату забезпечення його діяльності. З метою встановлення обставин вказаної події, її наслідків та осіб до неї причетних, повідомлено Службу безпеки України”, – йдеться у повідомленні.

Напередодні ЗМІ повідомили, що в кабінеті Валерія Залужного виявили пристрій для прослуховування.

Пізніше СБУ повідомила про відкриття кримінальної справи за фактом виявлення “прослушки” в одному з потенційних місць дислокації Залужного.

Джерело