Генштаб розповів про становище на фронті

Генштаб розповів про становище на фронті

Фото: ГПСУ ЗСУ стримують ворожі штурми на сході і півдні України

Третина усіх боїв відбувається на Покровському напрямку. Зараз ЗСУ відбивають дев’ять російських атак.

З початку доби на фронті відбулося 74 бойових зіткнень, понад третина з яких – на Покровському напрямку. Про це повідомив Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні в суботу, 15 червня.

Так, на Харківському напрямку росіяни продовжують атакувати в районі Вовчанська.

“На даний час ворог намагається реалізувати три спроби щодо покращення власних позицій, три попередні – відбито. В районі Липців застосовано авіацію, що діяла з території Бєлгородської області”, – йдеться у повідомленні.

На Куп’янському напрямку ворог активізувався в районах Петропавлівки та Греківки. Загальна кількість атак за сьогодні – дев’ять.

Також тривають бої в районі Роздолівки на Сіверському напрямку.

На Краматорському напрямку ворог застосував авіацію, здійснивши удари в районах Андріївки, Кліщіївки та Нью-Йорка.

На Покровському напрямку відбулось 29 разів боїв різної інтенсивності. Зараз тривають дев’ять з них, а саме в районах Новоолександрівки, Євгенівки, Сокола, Новоселівки Першої та Невельського.

На Курахівському напрямок вже 10 разів за сьогодні ворога намагався прорвати оборонні рубежі, три спроби іще тривають в районах Георгіївки та Парасковіївки. За попередньою інформацією на цьому напрямку окупанти втратили 54 особи, знищено одну ББМ та один склад боєприпасів.

На Времівському напрямку кількість ворожих атак протягом доби зросла до 10. Всі безуспішні.

На решті напрямків ситуація суттєвих змін не зазнала.

Нагадаємо, за добу 14 червня на фронті “відмінусували” понад 1000 російських військових. З початку війни загальні санітарні втрати країни-агресора РФ перетнули рубіж у 525 тисяч.

Джерело