Генштаб повідомив про десятки “важких боїв”

Генштаб повідомив про десятки "важких боїв"

Фото: Генштаб ВСУ / Facebook ЗСУ було відбито 20 атак російських загарбників східніше Новокалинового, Новобахмутівки, Авдіївки

Генеральний штаб зазначає, що ворог не відмовився від наміру вибити наші підрозділи з лівобережжя Дніпра.

Російські окупанти протягом доби здійснили понад 70 атак та кількох напрямках. Оперативна обстановка на сході та півдні України залишається складною – загалом протягом доби відбулося 86 бойових зіткнень. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, опублікованому на Facebook-сторінці в четвер, 21 грудня.

Куп’янський напрямок

Українські захисники відбили 18 атак ворога в районах Синьківки Харківської області та Стельмахівки Луганської області, де ворог, за підтримки авіації, намагався прорвати оборону наших військ. Під артилерійським та мінометним вогнем опинилися близько 10 населених пунктів.

Лиманський напрямок

Сили оборони відбили три атаки ворога в районі Тернів Донецької області, де противник, також за підтримки авіації, намагався прорвати оборону ЗСУ. Також окупанти завдали авіаційних ударів неподалік Невського Луганської області та Спірного Донецької області, а від ворожих артилерійських та мінометних обстрілів постраждали понад 10 населених пунктів.

Бахмутський напрямок

Наші воїни відбили сім атак противника біля Богданівки, Кліщіївки та Андріївки Донецької області. Також ворог завдав авіаційного удару в районі Торецька Донецької області. Під артилерійським та мінометним вогнем опинилися близько 10 населених пунктів.

Авдіївський напрямок

ЗСУ було відбито 20 атак російських загарбників східніше Новокалинового, Новобахмутівки, Авдіївки та 12 атак в районах Первомайського Донецької області. Ворог, за підтримки авіації, безуспішно намагався прорвати оборону наших військ. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали близько 10 населених пунктів.

Мар’їнський напрямок

Сили оборони продовжують стримувати окупантів в районах Мар’їнки та Новомихайлівки Донецької області, де вони, за підтримки авіації, здійснили 11 безуспішних атак на позиції українських захисників.

Шахтарський напрямок

Ворог наступальних (штурмових) дій не вів, але артилерійських та мінометних обстрілів зазнали близько 10 населених пунктів.

Запорізький напрямок

Сили оборони України відбили п’ять атак західніше Вербового Запорізької області, де противник намагався витіснити наші підрозділи із займаних рубежів. Артилерійських та мінометних обстрілів на цьому напрямку зазнали близько 25 населених пунктів.

Херсонський напрямок

Артилерійських обстрілів противника зазнали Херсон та Антонівка Херсонської області. Також ворог завдав авіаційного удару в районі Кринок Херсонської області. Ворог не відмовився від наміру вибити наші підрозділи з лівобережжя Дніпра, здійснив 11 безуспішних штурмових дій. Отримав гідну відсіч та зазнав значних втрат. Наші підрозділи стійко тримають оборону, надалі утримують зайняті позиції та завдають вогневого ураження противнику.

Раніше ЗМІ писали, що Північна Корея відправила до Росії понад 1 мільйон артилерійських снарядів. Поставки розпочались ще в серпні поточного року

Нагадаємо, партизанський рух АТЕШ повідомив, що дістав секретну інформацію про проблеми росіян під час виробництва крилатих ракет.

Джерело