Генштаб повідомив про бої на 11 напрямках

Генштаб повідомив про бої на 11 напрямках

Фото: Президентська бригада ЗСУ активно нищать ворога на півдні і сході України

Основні зусилля російські загарбники зосереджують на Покровському напрямку – там відбулася понад третина від усіх боїв.

Від початку доби на фронті відбулося 85 бойових зіткнень. Ворог продовжує нарощувати темпи наступальних дій, повідомив Генштаб ЗСУ у зведенні в понеділок, 8 липня.

Так, на Харківському напрямку наші воїни відбили п’ять штурмів противника у районах Глибокого, Вовчанська, Тихого і Стариці.

На Куп’янському напрямку ворог двічі безуспішно штурмував позиції ЗСУ біля Стельмахівки. Ще один бій продовжується неподалік Берестового.

На Лиманському напрямку за день росіяни здійснили 10 атак на позиції українців поблизу Греківки, Невського, Макіївки та Тернів. Сім боєзіткнень завершилися без успіху для противника, решта – тривають.

На Сіверському напрямку відбито п’ять атак поблизу Верхньокам’янського та Спірного.

На Краматорському напрямку загарбники здійснили вісім безуспішних штурмів поблизу Часового Яру, Богданівки, Григорівки, Білої Гори та Андріївки.

На Торецькому напрямку кількість ворожих атак збільшилась до 13. Зараз триває один бій біля Нью-Йорка.

На Покровському напрямку найбільша кількість боєзіткнень. Окупанти вже здійснили 30 спроб потіснити наших захисників в районах Воздвиженки, Новоолександрівки, Тимофіївки, Калинівки, Євгенівки, Яснобродівки та Уманського. Сили оборони відбили 17 атак противника, 13 боїв ще  тривають. Найактивніший ворог біля Новоолександрівки і Новоселівки Першої.

На Курахівському напрямку завершились чотири бої поблизу Красногорівки, Георгіївки, Костянтинівки та Парасковіївки.

На Времівському напрямку тривають боєзіткнення неподалік Водяного та Костянтинівки. Сили оборони вживають заходів щодо недопущення просування окупантів в глибину нашої території.

На Оріхівському напрямку відбито ворожий штурм біля Малої Токмачки.

На Придніпровському напрямку окупанти і надалі намагаються вибити підрозділи Сил оборони з позицій на плацдармах. Три атаки росіян успіху не мали.

Нагадаємо, за добу 7 серпня на фронті було ліквідовано 1200 росіян. Загальні втрати агресора перевищили 552 тисячі бійців з поатку війнию

Джерело