Гарріс про ініціативу Путіна: Це капітуляція

Гарріс про ініціативу Путіна: Це капітуляція

Фото: Пресс-служба президента Украины Каміла Гарріс під час переговорів з делегацією України на Саміті миру

США віддані підтримці міжнародних правил й норм, захисту демократичних цінностей, протистоянню диктаторам і підтримці союзників та партнерів, зазначила Камала Гарріс.

Пропозиція глави Кремля Володимира Путіна щодо умов “мирних переговорів” в Україні є пропозицією капітуляції. Про це сказала віцепрезидентка США Камала Гарріс під час виступу на Саміті миру в Швейцарії у суботу, 15 червня.

“Слід казати правду: Путін закликає не до перемовин, а до капітуляції. США підтримують Україну”, – зазначила вона.

Гарріс нагадала, що США віддані підтримці міжнародних правил й норм, захисту демократичних цінностей, протистоянню диктаторам і підтримці союзників та партнерів.

“Цей підхід забезпечував наш успіх та процвітання протягом багатьох поколінь й продовжує робити це. Цей підхід робить Америку сильною, підтримує безпеку американців та сприяє глобальній безпеці”, – сказала віцепрезидентка США.

Гарріс запевнила, що разом із президентом Джо Байденом й надалі “підтримуватиме Україну та підвищуватиме ціну для Росії”.

“Ми також продовжимо працювати над досягненням справедливого та тривалого миру на основі принципів Статуту ООН та волі українського народу”, – додала вона.

Нагадаємо, 14 червня Путін заявив, що начебто готовий до “мирних переговорів” з Україною. Але для цього українці повинні вивести свої війська з чотирьох областей, які у Росії називають “нові регіони”. Також Україна повинна відмовитися від перспективи членства у НАТО.

У свою чергу президент України Володимир Зеленський порівняв пропозицію Путіна з гітлерівським нацизмом.

Джерело