Фіцо вперше після замазу з’явився на публіці та похвалив Орбана за візити до Києва і Москви

Фіцо вперше після замазу з’явився на публіці та похвалив Орбана за візити до Києва і Москви

06.07.2024 09:43 джерело Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо в п'ятницю вперше виступив на публіці після замаху на нього. У промові він зокрема похвалив свого угорського колегу Віктора Орбана за його нещодавні поїздки до Києва та Москви.

Про це повідомляє АР, передає джерело. 

Фіцо виступив з промовою на сцені під час вечірньої церемонії з нагоди Дня святих Кирила і Мефодія, державного свята у Словаччині. Зазначається, що люди стоячи аплодували йому, коли він прибув до замку Девін у Братиславі.

У ході виступу Фіцо розкритикував своїх ліберальних політичних опонентів та похвалив Орбана за його нещодавні візити до Києва і Москви.

«Я хочу висловити своє захоплення прем’єр-міністру Угорщини за те, що він без вагань поїхав до Києва та Москви. Якби мій стан здоров’я дозволяв мені поїхати, я б із задоволенням приєднався до нього», – цитує його слова Радіо Свобода. 

Варто зазначити, що Фіцо припинив військову допомогу Україні після того, як його коаліційний уряд було приведено до присяги 25 жовтня. Він також виступає проти санкцій ЄС щодо Росії та хоче заблокувати вступ України до НАТО.

Як повідомляв джерело, прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо 15 травня госпіталізували в тяжкому стані внаслідок вогнепальних поранень. Це сталося після засідання уряду в місті Гандлова. Після нападу Фіцо пережив дві операції.

Джерело