Енергетики повернули світло для 17 тисяч споживачів у двох областях

Енергетики повернули світло для 17 тисяч споживачів у двох областях

Фото: ДТЭК Енергетики продовжують працювати над відновленням мереж

У Донецькій області над відновленнями енергопостачання щоденно працюють понад 60 ремонтних бригад.

За дві останні доби ремонтні бригади ДТЕК відновили пошкоджені ворожими обстрілами електромережі на Дніпропетровщині та Донеччині. Світло повернулося у домівки майже 17 тисяч українців. Проце повідомив енергохолдинг ДТЕК у неділю, 17 грудня.

Вказано, що роботи велися протягом 15 та 16 грудня. У Донецькій області енергопостачання налагодили для 15,3 тисяч споживачів, а у Дніпропетровській області – для 1,5 тисячі. Ці населені пункти наближені до зон активних бойових дій та тимчасово окупованих територій.

“На Донеччині зберігається важка ситуація. Постійні обстріли регіону тривають. Щоденно над відновленнями в області працює понад 60 бригад. Тільки за останню добу світло повернули у понад 12 тисяч домівок”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що енергетики продовжують працювати над відновленням мереж, щоб всі споживачі були забезпечені електроенергією.

Напередодні стало відомо, що на Донеччині підключили 130 тисяч споживачів за аномальної погоди. Крижаний дощ та мінусова температура стали причиною масштабного обмерзання у регіоні. Дерева не витримують ваги криги, падають та рвуть лінії електропередач.

Джерело