Екснардепа підозрюють в незаконній компенсації майже 1 млн грн за житло

Екснардепа підозрюють в незаконній компенсації майже 1 млн грн за житло

Фото: САП САП повідомила екснардепу про підозру

Йдеться про депутата Андрія Корнацького, який у 2014-2019 роках незаконно отримав 914 тис. грн

Народному депутату України VIII скликання (2014-2019 рр.) повідомлено про підозру в незаконному отриманні 914 тис. грн компенсації за житло. Про це 13 червня повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

“Особа у 2014-2019 роках незаконно одержала із бюджету Апарату Верховної Ради України компенсацію за проживання у готельному номері, яку призначали народним депутатам, які не мали власних помешкань у столиці. Приховавши факт наявності власного житла у Києві, депутат за зазначений період незаконно отримав 914 тис. грн”, – йдеться у повідомленні.

Як пише Інтерфакс-Україна, мова йде про Андрія Корнацького, який, будучи безпартійним, балотувався до парламенту від партії Блок Петра Порошенка в мажоритарному окрузі №132 (центр – місто Первомайськ Миколаївської області) та входив до складу однойменної фракції. Після своєї каденції балотувався на посаду президента України.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро оголосило у розшук колишнього народного депутата Руслана Демчака у справі про зловживання владою або службовим становищем. НАБУ і САП вважають, що екснардеп незаконно отримав компенсації за оренду житла в Києві, оскільки мав будинок під Києвом.

Раніше було повідомлено про підозру у незаконному отриманні компенсації за оренду житла народному депутату України VIII скликання, який працює на посаді голови однієї з районних рад. Підозрюваний, маючи власне житло у центрі Києва, отримав понад 613 тис. грн незаконної компенсації за користування готельним номером ДП Готельний комплекс Київ у період з вересня 2016 року по серпень 2019 року.

Джерело