Екс-адвокат Трампа оголосив себе банкрутом після штрафу в 150 млн доларів

Екс-адвокат Трампа оголосив себе банкрутом після штрафу в 150 млн доларів

Фото: AP Руді Джуліані

Юрист стверджує, що він має від 100 до 500 мільйонів доларів боргів та активів на суму до 10 мільйонів доларів.

Колишній адвокат колишнього президента США Дональда Трампа Руді Джуліані в четвер, 20 грудня, подав заяву про банкрутство до федерального суду Нью-Йорка через кілька днів після того, як його оштрафували на 150 млн доларів за наклеп. Про це повідомляє CNN в п’ятницю, 21 грудня.

За його словами, він має від 100 до 500 мільйонів доларів боргів та активів на суму до 10 мільйонів доларів. Він перерахував майже 1 мільйон доларів несплачених податків, а також сотні тисяч доларів боргів юристам і бухгалтерам.

У документі перелічено незавершені судові процеси, включаючи три справи про наклеп стосовно його заяв після виборів 2020 року, які ще не були передані до суду і можуть збільшити борг, якщо йому накажуть відшкодувати збитки у цих справах.

Водночас Джуліані може попросити суд у справах про банкрутство вибачити його штраф у 150 мільйонів доларів перед виборчими працівницями Рубі Фрімен та Шеєю Мосс.

Як ми вже писали, наприкінці президентського терміну Дональда Трампа з Білого дому зникла папка з секретними документами, які стосувалися втручання Росії у вибори президента США.

Суд в Колорадо заборонив Трампу балотуватися

Джерело