ДПСУ повідомила, де найбільше фіксується нелегальних спроб перетину кордону

ДПСУ повідомила, де найбільше фіксується нелегальних спроб перетину кордону

Фото: ДПСУ До кордону по річці Тиса у суспільства прикута велика увага, але більшість спроб незаконного перетину відбувається на сухопутній ділянці

Більшість спроб незаконного перетину відбувається на сухопутній ділянці, а не на Тисі, пояснив Андрій Демченко.

Прикордонники щодня затримують порушників уздовж у всього кордону, але найбільше – на кордоні з Молдовою та Румунією. Про це розказав речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко в ефірі марафону Єдині новини.

“Щодня прикордонники продовжують затримувати порушників по всій протяжності кордону, але найбільше – на кордоні з Молдовою та Румунією”, – розповів він.

До кордону по річці Тиса у суспільства прикута велика увага, але більшість спроб незаконного перетину відбувається на сухопутній ділянці.

За його словами, не припиняються спроби нелегального перетину кордону й на пунктах пропуску, де порушники використовують підробні документи, або ховаються у конструктивних особливостях транспортних засобів.

За даними ДПСУ, протягом минулого тижня пасажиропотік на західному кордоні України з ЄС та Молдовою зріс на 5% та становив 708 тисяч осіб та 131 тисячу авто. Оформлено 578 вантажівок з гуманітарною допомогою

При цьому за минулу добу, 7 липня, західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 108 тисяч осіб та 18 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули 52 тисячі осіб. 31 тисяча з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували 56 тисяч осіб, 48 тисяч з них – громадяни України. Крім того, за добу було оформлено 107 вантажівок з гуманітарною допомогою.

ДПСУ розповіла про перетин кордону чоловіками

Джерело