ДПСУ показала, як укріплює українсько-білоруський кордон

ДПСУ показала, як укріплює українсько-білоруський кордон

Фото: ДПСУ ДПСУ продовжує укріплювати українсько-білоруський кордон

Спільно з підрозділами Сил оборони на загрозливих напрямках продовжується нарощення мінно-вибухових загороджень.

Триває робота з укріплення державного кордону з Білоруссю. Не зважаючи на зміну погодних умов, інженерні підрозділи Державної прикордонної служби України працюють над встановленням різного типу інженерних загороджень. Про це повідомляє ДПСУ.

За словами помічника Голови ДПСУ Андрія Демченко, по всій ділянці українсько-білоруського кордону копають протитанкові рови.

“Продовжуємо спорудження залізобетонного, металево-сітчастого загородження та загородження з колючо-ріжучого дроту типу Єгоза. На відкритих ділянках місцевості також встановлюємо протитанкові бетонні піраміди”, – зазначив він.

Для проведення робіт прикордонники використовують як відомчу спецтехніку, так і техніку, отриману в якості допомоги. Також укріплення відбувається за активного сприяння органів місцевого самоврядування.

Також, спільно з підрозділами Сил оборони, на загрозливих напрямках продовжується нарощення мінно-вибухових загороджень.

“На даний час ситуація на кордоні з Білоруссю залишається повністю контрольована. Але ми розуміємо загрозу, яка може йти з цього напрямку, адже дана країна продовжує підтримувати Росію у війні, розв’язаній проти нашої держави. За обстановкою по той бік кордону постійно стежать підрозділи розвідки, аби оцінювати стан загрози для вчасного реагування, – повідомив Демченко.

Нагадаємо, на лінії розмежування на українсько-білоруському кордоні будуються нові оборонні споруди.

Також повідомлялося, що на одному з аеродромів у Білорусі зафіксували ротацію росіян.

Джерело