Домовленості щодо ППО виконуються – Зеленський

Домовленості щодо ППО виконуються - Зеленський

Фото: Getty Images Володимир Зеленський поруч з пусковою установкою ЗРК Patriot

Українці вже довели, що немає таких російських ракет, які не можна збити, зазначив президент.

Президент Володимир Зеленський подякував західним партнерам за виконання домовленостей щодо постачання в Україну зенітних ракетних систем Patriot. Про це він сказав у вечірньому відеозверненні в п’ятницю, 5 липня.

“Хочу подякувати нашим партнерам за виконання домовленостей щодо ППО. Ми ставили перед собою завдання вдвічі збільшити силу нашого повітряного щита, і сьогодні початок цього”, – заявив він.

Зеленський подякував Німеччині за третій Patriot, який уже в Україні. Він назвав це “сильною новиною”.

Також за словами Зеленського, є “ще одна сильна новина: дякую Сполученим Штатам за ще один крок для зміцнення нашої ППО, наших Patriot. Працюємо далі, і будуть обов’язково нові рішення”.

“Українці вже довели, що немає таких російських ракет, які ми не могли збити. І максимум робимо, щоб російський терор програв”, – зазначив він.

Глава держави повідомив, що сьогодні провів нараду щодо української ракетної програми.

“Я вдячний кожному й кожній, хто працює заради неї та наближає абсолютно справедливу нашу здатність дійсно відчутно відповідати Росії на цю агресію. Це питання глобальної стабільності та безпеки – щоб кожен у Кремлі знав, що безкарними вони не залишаться”, – резюмував Зеленський.

Раніше стало відомо, що Німеччина разом з іншими союзниками передасть Україні 100 ракет для систем Patriot. При цьому 30 ракет уже передали.

Також у червні Румунія оголосила про передачу Patriot для України.

Ізраїль планує повністю відмовитись від ППО Patriot

Джерело