До Південної Кореї прибула друга атомна субмарина ВМС США

До Південної Кореї прибула друга атомна субмарина ВМС США

17.12.2023 07:44 джерело До Південної Кореї вранці неділі прибула друга атомна субмарина ВМС США. Ударний підводний човен «Міссурі» (USS Missouri) класу «Вірджинія», озброєний ракетами з ядерними боєголовками, зайшов до головної корейської військово-морської бази в місті Пусан.

Про це повідомляє Korea Times, передає джерело.

У листопаді, після запуску КНДР супутника, Сполучені Штати направили до Південної Кореї атомний підводний човен «Санта Фе» (USS Santa Fe) класу «Лос-Анджелес», який три тижні тому увійшов на військово-морську базу Чеджу на південному курортному острові.

На озброєнні «Міссурі», серед іншого, є крилаті високоточні ракети великої дальності «Томагавк» (Tomahawk), які можуть оснащуватись ядерними боєголовками.

Посилення американського флоту в Південній Кореї пов’язано зі зростанням ризиків ракетних пусків та інших військових загроз з боку КНДР.

У командуванні ВМС Південної Кореї заявили, що й надалі будуть зміцнювати військово-морські обміни та співпрацю зі Сполученими Штатами, а також посилювати об’єднані оборонні позиції союзників.

Джерело