До центрів ЯМаріуполь у Кам’янському, Кропивницькому та Черкасах прямує близько 2 тисячі проднаборів від Фонду Ріната АхметоваПрес-реліз

До центрів ЯМаріуполь у Кам'янському, Кропивницькому та Черкасах прямує близько 2 тисячі проднаборів від Фонду Ріната АхметоваПрес-реліз

Фото: Фонд Ріната Ахметова Фонд Ріната Ахметова системно допомагає біженцям

Загалом Фонд Ріната Ахметова передав для центрів ЯМаріуполь у різних містах понад 95 тисяч продуктових і гігієнічних наборів.

Маріупольці, які зараз вимушено мешкають у інших містах країни, системно отримують допомогу від Фонду Ріната Ахметова. До центрів підтримки ЯМаріуполь, що працюють у Кам’янському, Кропивницькому та Черкасах, прямує близько 2 тисяч наборів із продуктами від Фонду.

У складі кожного набору – макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м’ясо, паштет, печиво та соняшникова олія.

Протягом 2022-2023 років для центрів ЯМаріуполь у різних містах Фонд Ріната Ахметова передав понад 55 тисяч продуктових наборів та 40 тисяч гігієнічних наборів.

З 2014 року Фонд передав для мешканців України 13 млн продуктових наборів. За цей час допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу Шахтар охопила понад 18 млн людей.

Допомога надається в рамках програми Рінат Ахметов – Порятунок життів.

Джерело