Дізнайся, як повернути удачу, якщо в житті почалася чорна смуга!

Різниця полягає лише в тому, наскільки довгою ця смуга буде, адже кожен з нас справляється з труднощами по-своєму, інформує Ukr.Media.

Основна причина появи чорної смуги — негативні вірусні програми, які стали невід'ємною частиною мислення людини. Позбутися них не так вже й просто, тому краще намагатися уникати їх появи, ніж потім шукати шляхи вирішення проблем.

Чому з'являється чорна смуга

Найглибша причина — це низький рівень енергетики. З побічних причин найголовнішою можна назвати установки, або програми, про які було написано вище. Ось основні причини, що приводять нас до проблем з енергетикою і, як наслідок, до появи чорної смуги:

  • хвороби;
  • згубні звички;
  • спілкування з неприємними людьми, неправильне оточення;
  • погані думки;
  • негативна обстановка в будинку;
  • відсутність цілей, мотивації в житті.

З цими проблемами необхідно боротися, щоб удача супроводжувала вам. Пам'ятайте про те, що виправлення лише однієї проблеми надасть лише мінімальний позитивний ефект. Якщо ви хочете тотально змінити життя на краще, доведеться працювати по всіх напрямках одразу.

Як позбутися від чорної смуги

По-перше, необхідно чітко усвідомити, що це таке

Смуга невезіння відчувається, коли в буквальному сенсі все йде не так, як ви очікуєте. Ключове слово — «очікування». Це ваш перший крок на шляху до успіху в житті. Не варто чекати, поки щось станеться у вашому житті. Необхідно змінювати своє життя прямо тут і зараз. Не можна будувати ілюзії, тому що так ви будете завжди розчаровуватися. Станьте людиною дії — думайте, робіть і виправляйте помилки. Не чекайте, поки доля сама прийме за вас потрібне рішення.

До чорної смуги може призвести будь-яке розчарування або проблема, пущені на самоплив. У успішних і сильних духом людей чорні смуги перериваються на самому початку, тому що вони не сумують і не чекають, поки проблеми вирішаться самі.

Другий крок — зміна способу життя

Навчіться контролювати свій режим. Лягайте завжди в один час. Вставати бажано як можна раніше, але не на шкоду здоров'ю. Обмежте вживання шкідливої їжі, постарайтеся позбутися згубних звичок. Все добре в міру, адже іноді хочеться розслабитися всім без винятку. Почніть займатися спортом, поступово збільшуючи навантаження. По 20 хвилин на день достатньо на перший час. Протягом трьох тижнів у вас встигне виробитися правильна звичка, так що потім ви самі захочете покращувати результати. Ваше тіло і енергетика тісно пов'язані, тому, перш ніж працювати з свідомістю, вирішуйте проблеми, що лежать на поверхні.

Третій крок — постановка цілей

Погана енергетика в основному спостерігається у людей, які не мають локальних та глобальних цілей. Людина завжди повинна прагнути до чогось. Якщо у вас є масштабна ціль, розбийте завдання на більш дрібні. Хочете стати зіркою? Навчіться грати на музичному інструменті, потім навчиться співати, потім писати пісні і так далі. Відразу не з'являється нічого. Проблеми зійдуть нанівець, якщо ви будете мотивувати себе маленькими, але приємними досягненнями. Ваша впевненість у собі зросте багаторазово.

Четвертий крок — виправте обстановку в будинку

Викиньте все непотрібне. Непотріб не дозволяє позитивній енергії вільно циркулювати по дому. Найнебезпечніші старі речі — одяг, меблі, розбитий посуд і зіпсовані дзеркала. Тріснуті вікна теж краще змінити як можна швидше. Удача швидко повернеться до вас, якщо у будинку будуть панувати спокій і позитивна енергія.

П'ятий крок — правильне оточення

Якщо ви будете спілкуватися з людьми, які вас надихають і допомагають вам, то успіх прийде швидше, а невдачі зійдуть нанівець. Люди можуть бути енергетичними вампірами, можуть бути просто нечесними. Дуже часто це важко помітити. Постарайтеся постійно знайомитися з новими особистостями, які успішніше вас. Знищте в собі заздрість — найстрашнішого ворога удачі. Якщо це відчуття стане рідкісним гостем у вашій свідомості, то ваше життя кардинально зміниться.

Підсумковий крок — це робота над своїми думками. Навіть коли ви все зробите правильно, у вас можуть залишитися звички ментального характеру. Ви можете продовжувати думати, що нічого доброго з цього не вийде, що все це — марна трата часу. Це не так. Кожен крок веде вас геть від чорної смуги. Спочатку зміни будуть не настільки помітні, проте з часом ваші старання почнуть приносити відчутні плоди.

Злість, недовіра до себе, сумніви і поганий настрій — це найстрашніші вороги удачі. Сюди можна додати ще й лінь, тому що змусити себе стати краще можете тільки ви самі. Якщо ви читаєте цю статтю, то ви вже можете вважати, що стали на вірний шлях. Ви зможете залучити у своє життя позитивні зміни, тому що кожен заслуговує на щастя.

Джерело