Дівчина переплутала номер і кинула фото весільної сукні незнайомцеві, а той у відповідь виконав її мрію

Американка переплутала номер телефону і замість допомоги батька отримала її від незнайомця. На підготовку весілля у дівчини не було ні часу, ні грошей, однак випадково відправлене не туди фото і доброта людей втілили її мрію в реальність, інформує Ukr.Media.

Тая Кингсборо зі штату Вашингтон, США, збиралася вийти заміж 22 жовтня, але часу на організацію урочистостей було дуже мало — її наречений служив у військово-морському флоті та через вісім днів мав піти в плавання. До того ж, на весілля не вистачало грошей.

Але дівчина не сумувала і зайнялася підготовкою до найважливішого дня у своєму житті. Першим ділом американка вирушила вибирати весільну сукню і досить швидко знайшла «ту саму». Наречена хотіла якнайшвидше поділитися радісною новиною з батьком, який обіцяв допомогти грошима, але випадково переплутала одну цифру.

Це й визначило її долю. З-за помилки незнайомець отримав від Таї повідомлення:

Я сказала «так» сукні!

А слідом фото.

Дівчина думала, що написала це татові, однак той нічого не надіслав у відповідь, а на нього це не було схоже. Дівчина продовжувала чекати його згоди на купівлю.

Я була дуже схвильована і чекала відповіді, адже мій тато зазвичай відповідав дуже швидко, але не в цей раз.

Нарешті, їй відповіли, і тільки тут вона зрозуміла, що відправила фото не туди.

Ти виглядаєш дуже щасливою. Але я думаю, що ти переплутала номер. Вітаю.

Тоді дівчина вибачилася і сказала, що хотіла відправити фотографію своєму батькові. Чоловік тим часом вів «пряму трансляцію» випадкового діалогу у своєму твіттері.

  • Я щойно отримав текстове повідомлення. Але річ у тім, що… Я не знаю її.

Один з його шанувальників порадив відправити Таї весільний подарунок.

  • Привітай її та запитай, чи є у неї сервіс мобільних платежів, а потім відправ їй 25 доларів в якості весільного подарунка.

Так він і вчинив, дізнавшись дані дівчини. Тая була вражена добротою незнайомця, але навіть не підозрювала що він задумав.

Коли дівчина скинула хлопцеві свої дані, він поділився ними з підписниками у твіттері, і ті почали переводити Таї гроші. Донати надходили всю ніч. Тая отримала достатньо грошей, щоб купити не тільки плаття своєї мрії та прикраси, але навіть частково покрити інші витрати.

Після урочистості Тая завела власний акаунт у твіттері та поділилася кількома фотографіями.

  • Я люблю його. Спасибі всім за все. Це був найпрекрасніший день

Дівчина зізналася, що не очікувала такої підтримки від незнайомих їй людей і подякувала всім, хто допоміг їй організувати весілля.

Джерело