Дістанемо ворога там, де не чекає – Повітряні сили

Дістанемо ворога там, де не чекає - Повітряні сили

Фото: aviamuseum.com.ua Повітряні сили ЗСУ

Чимало російських літаків разом з екіпажами уже ніколи не зможуть тероризувати українців, Заявив командувач Повітряних сил на тлі російських фейків про Іл-76.

У українських військових є все більше інструментів та можливостей, аби діставати ворога там, де він цього не чекає. Про це у четвер, 25 січня, заявив командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук у Telegram.

“Повітряні Сили били, б’ють і битимуть ворога, де б він не був, захищатимуть наших громадян від терористичних атак ворога”, – наголосив Олещук.

Він нагадав, що Харків, Херсон, Дніпро, Запоріжжя та інші прифронтові регіони щодня і щоночі перебувають під обстрілами ворожих ракет, бомб та дронів.

“Повітряні Сили роблять усе, щоб дістати ворога як у небі, так і на землі. Ви читаєте наші звіти. Чимало російських літаків разом з екіпажами уже ніколи не зможуть тероризувати наших людей. Вони знищені! У нас з’являється дедалі більше інструментів та можливостей, аби діставати ворога там, де він цього не чекає!”, – підкреслив командувач Повітряних сил ЗСУ.

Він зауважив, що впродовж дня 24 січня російська пропаганда спрямовувала фейковий потік інформації на зовнішню аудиторію, намагаючися дискредитувати Україну в очах світової спільноти.

“Мета пропаганди очевидна – вони хочуть зменшити міжнародну підтримку нашої держави. Не вийде! Україна має право на захист і знищення засобів повітряного нападу агресора”, – написав Олещук.

Він також повідомив, що ввечері 24 січня було відбито чергову атаку “шахедів”.

Раніше у середу стало відомо, що у Бєлгородській області зазнав аварії військово-транспортний літак Іл-76. У Міноборони РФ заявили, що на борту літака нібито перебували 65 полонених ЗСУ, які перевозилися до Бєлгородської області для обміну, шість членів екіпажу і троє супроводжуючих.

Водночас українські ЗМІ повідомили, що Іл-76 перевозив ракети до комплексів С-300.

У свою чергу Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими закликав не розповсюджувати фейки і заявив, що зараз збирається інформацію щодо цього випадку.

Президент Володимир Зеленський заявив, що росіяни граються із життями українських полонених та наголосив, що Україна наполягатиме на міжнародному розслідуванні.

Джерело