Десять херсонських “волонтерів” втекли з України – ОВА

Десять херсонських "волонтерів" втекли з України - ОВА

Фото: ДПСУ “Волонтери” втекли з України

Мова йде “волонтерів” від організацій Єдина Україна та Аджалик, зазначив Олександр Прокудін.

У Херсонській області 10 осіб від двох благодійних організацій скористалися системою Шлях і не повернулися в Україну. Про це повідомив керівник місцевої ОВО Олександр Прокудін у Telegram в суботу, 23 грудня.

“На превеликий жаль, не всі, хто називає себе благодійниками, такими є насправді. Мною були видані розпорядження про дозвіл на перетин кордону для представників організацій Єдина Україна та Аджалик. Вони виїхали за межі країни і привезли обіцяну гуманітарну допомогу, зробили фото, відзвітували. Однак після цього вирішили вдруге виїхати і не повернулися назад… Нині розпорядження про їх виїзд скасовані. Також звернувся до правоохоронних органів з проханням перевірити факт незаконного виїзду”, – розповів Прокудін.

Він зазначив, що тепер дві названі організації більше не отримують погоджень на виїзд їхніх представників за кордон. Прокудін закликав громадян не співпрацювати з ними.

Також він направив відповідні звернення до колег з інших ОВА та до міністерств, щоб вони не надавали цим двом організаціям дозволів на перетин кордону.

Раніше у суботу стало відомо, що з України виїхав ведучий 24 каналу Олексій Печій. Він отримав акредитацію на саміт ЄС, по завершенні якого не повернувся. Печій назвав це “складним рішенням”, але пообіцяв продовжити “інформаційну боротьбу за Україну”.

Виїжджають тисячі українців призовного віку – ДПСУ

Джерело