Ці речі у жодному разі не можна дарувати на новосілля, вони принесуть бідність і сварки

Новий будинок — новий етап у житті. Збільшити щастя новоселів можна за допомогою цікавого подарунка, здатного прикрасити свіжий ремонт. Однак є перелік презентів, які категорично заборонено дарувати на цю подію, щоб не принести в нове гніздечко нещастя, інформує Ukr.Media.

Дзеркало

Багато років тому дзеркало вважалося одночасно і предметом особливої розкоші, і справжнісіньким бісівським винаходом. Його часто використовували для проведення магічних ритуалів, а тому багато людей боялися цього предмета, як вогню. Саме тому багато забобонів сьогодні говорять насторожено ставитися до навіть нового подарованого дзеркала — адже воно не тільки може притягувати нечисть, а й красти молодість. Багато езотериків запевняють, такий презент стане причиною майбутніх сварок та розлучень. Дзеркало повинні купувати самі господарі, щоб предмет інтер'єру спочатку "ввібрав" у себе тільки їх енергетику.

Годинник

Якщо прийдете на новосілля з годинником у подарунок, це означатиме, що для господарів пішов відлік часу життя в новому будинку. Контекст не надто позитивний. Та й не завжди можна влучити у стиль будинку, адже всі ми хочемо самостійно оформити наш інтер'єр. А невідповідний декор просто вирушить на смітник або на дачу.

Ріжучі предмети

Ножі — це втілення зла, в яких накопичується негативна енергетика. На жаль, у багатьох народах здавна вважалося, що інструмент для різання асоціюється виключно з насильством та стражданням. Це стимулюватиме сварки у новій квартирі. Тому власник житла, отримуючи такий подарунок, має "купити" такі предмети з рук гостя за символічну суму — це єдине рішення, щоб не викликати лиха.

Гроші

Якщо вам здається, що гроші — найкращий подарунок, то ми сперечатися не станемо, але невелике застереження все-таки зробимо. Річ у тім, що такий подарунок може одного разу привести господарів до спустошення. Подаровані кошти відбиратимуть у сім'ї добробут та достаток, хоча, начебто, має бути навпаки.

Гаманець

Найкреативніший подарунок, після грошей, звичайно. Це одна з найголовніших помилок. Існує легенда, що під час дарування гаманця, хай навіть дорогого і красивого, ви забираєте в сім'ї достаток та добробут і забираєте його собі. Та й порожнім ніколи його не можна вручати.

Перли та прикраси з нього

Здавна вважається, що перли символізують жіночі сльози — і та дівчина, яка його носить, багато плакатиме. Вручаючи такий подарунок, ви прирікаєте даму на нещасливе сімейне життя і перетворюєте її на магніт для неприємних ситуацій та негативних емоцій. До того ж, можна банально не вгадати з перевагою жінки в прикрасах.

Джерело