Ці люди зіткнулися з неприємностями, а тоді дізналися, що це доля вберегла їх від страшної долі

Не всі проблеми насправді є ними. Іноді це доля захищає вас від ще більших проблем чи навіть трагедій, інформує Ukr.Media.

Ці історії про реальних людей, які згодом зрозуміли, що вони ті ще щасливчики.

"З юності ненавиділа себе. Я висока і широкоплеча. Підтягнута, але на вигляд масивна, а так хотілося бути худою і тендітною. До того моменту… Осінь, дощ, сім годин вечора. Повертаюся з універу на дачу. Від зупинки до будинку хвилин 10 по провулках і закутках. Розумію, що за мною йде мужик. Побігла, він за мною. Наздогнав, схопив. Врятувало мене те, що я вирвалася і врізала йому від душі. Якби я була крихкою і маленькою, не змогла б звільнитися від захоплення. Більше ні на що не скаржуся".

"Вирішила моя мама купити квиток на мюзикл, порадувати всю родину, так би мовити. У метро підходить до квиткової каси, просить три квитки. Їй називають суму, не вистачає лише кількох десятків копійок. Вона і благає, і вмовляє, і каже, що поверне. Касир ні в яку. Вона приходить додому і аж реве крокодилячими сльозами. Так ми не потрапили на мюзикл котрий захопила група з 40 озброєних бойовиків".

"У мене дуже слабкий шлунок, алкоголь переношу дуже погано, через що замовляю тільки легкі коктейлі. Одного разу познайомилася в клубі з хлопцем, розмовляла, потім попросила його потримати мій напій, поки відходила до вбиральні. Через деякий час мене почало сильно хитати, і я зрозуміла, що цей виродок туди щось підмішав. Але було вже пізно. Від зґвалтування мене врятувало те, що на виході з клубу я заблювала його, бо мій шлунок не витримав такого навантаження".

"Якось трапився зі мною сонний параліч. Було страшно, руки поколювало, привидівся білий дракон на стелі, який тягнувся до мене розкритою пащею. Схаменулась, зосередилася і вийшла з цього стану. Розбудила чоловіка. І через секунд 10 проводка як шарахне! Побігли до передпокою і вимкнули електрику в квартирі. Та ніч була найстрашнішою з усіх, що я пам'ятаю. Але що б це не було, воно врятувало нас від пожежі та, можливо, смерті".

"Отруєння врятувало мені життя. Приїхали з хлопцем у село до його родичів, вдень їздили на шашлики з друзями дитинства. У мене слабка підшлункова, м'ясо було жирним. Ночували ми в окремій хаті, жителі міські, піч затопили невміло, перегородка впала та дим труїв будинок. Прокинулася від блювотних позивів, сповзла на підлогу, зрозуміла, що внизу свіже повітря. Якби не моє блювання, то ми могли не прокинутися вдвох. Може, погано стало не від м'яса, а це така реакція на чад".

"Дуже сильно посварилися з чоловіком — аж до розлучення. Лаялися кілька днів, і він вирішив уночі зібрати речі та піти. Зібрав і пішов, але ненадовго. Повернувся і ліг спати, бо пакет із речами порвався. Ось так погана якість пакетів врятувала наш шлюб".

"19 років тому, коли я ще не народилася, у мене в сім'ї було дуже складне фінансове становище, і на цей момент була вже одна дитина. Батьки вирішили зробити аборт… У той день у лікарні не було гарячої води, операцію довелося відкласти. А потім вони все ж таки вирішили залишити мене. Мене врятувала відсутність гарячої води!".

"Мій дядько сильно пив. Якось йому здалося, ніби його дружина — це чорт. І потяг її до балкона, щоб скинути з дев'ятого поверху. Врятувало її лише те, що важила вона на той момент 150 кг — і він просто не впорався з нею".

"Раніше думала, що якби не мої постійні проблеми зі шкірою на нервовому ґрунті (екземи, нейродерміти, псоріаз) з юності, то я цілком могла б піти по поганій доріжці в "дівчата за викликом". Фігура хороша, груди великі, у спілкуванні без комплексів, гостра на мову, близькість дуже люблю, практично будь-яку. Але, мабуть, бог мене вберіг".

"Я страждаю на рідкісне генетичне захворювання, через яке не можу мати дітей. Розповіла хлопцеві. Він зібрав речі і пішов від мене зі словами, що йому хвора не потрібна і йому необхідно продовжити свій рід. Вгадайте, хто покинув свою нову даму з пузом, заявивши, що це все якось не так йому уявлялося? Дякую, генетика, що вберегла мене".

Всі ці історії показують, що неприємності, з якими ми стикаємося, можуть мати прихований зміст і бути порятунком від чогось страшнішого. Тож не поспішайте сумувати через невдачі — хто знає, від чого вони вас уберегли!

Джерело