Чому не можна давати сіль у борг

«Не один пуд солі з'їли вдвох» — всім знайома приказка. Сіль вже так давно з нами, що міцно увійшла не тільки до нашого раціону, а й до самого нашого життя. Але про таку приказку: «На випрошеної солі супу не звариш», — мало хто чув. Але ж і справді є прикмета, що не можна позичати сіль. Здавалося б, що такого, дав жменю приправи сусідці. Але навіть вчені вже довели, що сольові кристали здатні вбирати енергію, негативу та позитиву, інформує Ukr.Media.

Віддаючи комусь сіль, ви віддаєте ще й частину себе, своєї енергії та життєвої сили. Адже недарма сіль використовують у багатьох ритуалах і обрядах. На сіль можна навіть начитати якусь позитивну програму — і все обов'язково здійсниться.

Втім, уникнути негативних наслідків можна досить просто — треба віддавати сіль не в борг і не в подарунок, а за символічну плату. Крім того, віддавати її потрібно не з рук в руки, а поставивши на стіл і запропонувавши взяти — так само, як якщо віддаєте комусь гроші ввечері.

А ви знали?

За допомогою солі можна очистити енергетику квартири від негативу та поставити захист від недобрих очей.

– Купіть новий пакет солі в магазині, розкладіть її у кілька маленьких ємностей і розставте по кутках кімнат. Головне, щоб вона не стояла в тумбочці чи шафі. Сіль може вбирати в себе енергію близько трьох місяців, не більше. Тому оновлюйте тарілочки. Щоб швидко позбутися від негативної енергії, візьміть сіль, розкидайте по килиму і через пів години пропилососьте. Обов'язково витягніть мішок із брудом і викиньте подалі від будинку. Також можна протерти підлогу в кімнатах солоним розчином.

Які ще є прикмети про сіль

Прокидати сіль — до сварки. Насправді сіль намагалися не розсипати, бо не завжди вона була така доступна, як зараз. Але навіть приказка така народилася: "Сіль між нами". Це означало, що люди у сварці. Нейтралізувати наслідки солі, що прокидалася, можна було досить легко: накреслити на ній хрест мізинцем правої руки або зі сміхом (!) кинути щіпку через ліве плече.

Чорна сіль. Це сіль, змішана із замоченим у воді м'якушем житнього хліба і прожарена до чорного кольору. Після цього її потрібно освятити у церкві вранці у Чистий четвер. Вважається, що вона має потужну очищувальну енергетику. А ще здатна залучити до будинку багатство: для цього є спеціальна змова. Звучить вона так: "Мій дім добра сповнений, у моєму гаманці монета дзвенить, у моїй скриньці купюра хрумтить. У достатку жила і довіку житиму. Нехай буде так". Потім сіль потрібно засипати в гаманець на ніч. Потім можна залишити в гаманці, а можна висипати на поріг із внутрішнього боку.

Передаєш сіль — усміхнись. Сільничку за столом передавати потрібно зі сміхом: він згладить можливий негатив, якщо сіль розсиплеться.

Не можна макати хліб у сільницю. За переказами, так зробив Юда на Таємній вечері. Саме в цей момент до нього увійшов Сатана і змусив зрадити Ісуса.

Джерело